Beğenmediği içeceği garsonun başından aşağıya döken Demet Akalın sessizliğini bozdu

Beğenmediği içeceği garsonun başından aşağıya döken Demet Akalın sessizliğini bozdu

Magazin gündeminden düşmeyen Demet Akalın'ın, Bodrum'da sahne aldığı bir mekanda kendisine getirilen alkollü içeceği beğenmediğini söyleyip, garsonun başından aşağı dökmesi olay oldu. Görüntüler kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu. Kendisine yönelik sert tepkilerin ardından sessizliğini bozan ünlü şarkıcı, mekan işletmecisinin açıklamasını yayınladı.

Demet Akalın, önceki gün Bodrum'da sahne aldığı mekanda kendisine getirilen alkollü içeceği "Resmen elma suyu vermişsin bana" diyerek, garsonun başından aşağı döktü. Bu görüntüler kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Birçok kişi, ünlü şarkıcıya tepki gösterdi. Twitter gündeminin ilk sıralarına yerleşen Demet Akalın, eleştirilere cevap verdi. Instagram hesabının hikaye kısmından Formula 1'deki alkollü içecek dökme geleneğinden bir fotoğraf paylaşan Akalın, "İlk sahnede ödeşeceğiz" ifadelerini kullandı. Çok konuşulan olayın yaşandığı Bodrum'daki mekanın işletmecisi, sosyal medyada bir açıklama yayınladı. Demet Akalın da bu mesajı kendi Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

"Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörün içerisinde bize öncelik tanıyan en önemli sanatçıların başında gelen Demet Akalın ile birlikte yaşadığımız durum tamamen esprili amaçlı durumdur... Linç girişiminini doğru bulmuyorum."

02.08.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM