Müslüm Gürses 'Bir Canım Kaldı' yayında

Müslüm Gürses 'Bir Canım Kaldı' yayında

"Mahzendeki Şarkılar 3"ün yeni şarkısı "Bir Canım Kaldı" yayında!

Türk müzik dünyasının en büyük isimlerinden Müslüm Gürses'in ölümünün ardından bugüne kadar gün yüzüne çıkmamış şarkıları teker teker sevenleriyle buluşmaya devam ediyor.

Türkiye'de korsan albümü en çok yapılan isim olan Müslüm Gürses'in bu nedenle saklanmış ve yayınlanmamış şarkıları Elenor Müzik arşivinden teker teker gün yüzüne çıkmaya devam ediyor.

Muhteşem Candan; Müslüm Gürses ile olan yol arkadaşlığını ve beraber geçen yıllarını şöyle anlatıyor: Müslüm Gürses Elenor Müzik için bir şans, böyle büyük bir star ile çalışmak her şirkete nasip olmaz. Elenor ve Müslüm Gürses'in yol arkadaşlığı kırk yıl gibi uzun bir süre devam etti ve 50 albüm çalıştık. Müslüm Gürses müzik hayatının en önemli çıkışlarını Elenor'da yaptı şöhret basamaklarını birlikte tırmandık. Bizim anlaşmalarımız her yıl iki veya üç albüm yapmak üzere düzenlemişti. Müslüm Baba Türkiye'de en çok korsanı yapılan sanatçı olması nedeniyle bazı albümleri yayınlayamadık. Elenor Müziğin Arşivinde on albüm ve yüz eser kaldı. Bunların ilk üçünü Mahzendeki Şarkılar serisi olarak piyasaya sunduk. Geriye kalan yedi albümü de önümüzdeki zamanlarda sevenleriyle buluşturacağız.

Mahzendeki Şarkılar Müslüm Gürses'in bilhassa ve özenle okuduğu şarkılardan oluşmaktadır.

Mahzendeki Şarkılar albümlerinde toplanan Müslüm Gürses şarkıları serinin 3.'sünde de müzikseverlerle buluşmaya devam ediyor. Albümün ilk şarkısı "Ne Yapacağım" sonrasında yine daha önce hiç duyulmamış şarkılarından biri olan "Bir Canım Kaldı" dinleyicisiyle buluşuyor.

Mahzendeki Şarkılar 3 albümünün yeni şarkısı "Bir Canım Kaldı" tüm dijital platformlarda yayında.

06.08.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM