İlhan İrem'in Sağlık Gideri ile İlgili ŞOK İddia !

İlhan İrem'in Sağlık Gideri ile İlgili ŞOK İddia !

Verdiği özel ve kara haberlerle magazin ve müzik dünyasının renkli habercisi olan sanatçı Onur Akay ozan, müzisyen İlhan İrem ile ilgili şok bir iddiada bulundu. Onur Akay, İlhan İrem'in rahatsızlıklarının 3 yıldır sürdüğünü ve bu süreçte tedavisine 5 Milyon TL harcandığını duyurdu.

28 Temmuz Perşembe akşamı 67 yaşında hayatını kaybeden İlhan İrem'in vefatının ardından, böbrek yetmezliği rahatsızlığı olduğu iddia edilirken sanat camiasının İrem'i yalnız bıraktığı iddia edildi.

Sosyal medyada sanatçının organ nakli beklediği hem sanatçı dostlarının vefa göstermediği, hem de meslek birliklerinin ilgilenmediği yazıldı. Bu eleştiriler sonrası İrem'in doktoru Prof. Dr. İbrahim Özkan Akıncı, "Son yıllarda böbrek yetmezliğine eşlik eden kalp yetmezliği ve solunum sıkıntısı vardı. Son 2 aydır da yoğun bakımda tedavi görüyordu. Organ bekleme listesinde değildi, zaten organ nakli olabilecek durumda değildi." Açıklamasını yaptı.

İlhan İrem'in Sağlık Gideri ile İlgili ŞOK İddia !

Tedavisine 5 Milyon TL Harcandı!

Onur Akay sosyal medyada yer alan iddialar ile ilgili meslek birlikleri ile ilgili bir detayı yazdı. Akay, "İlhan İrem'in tedavisi aslında 3 yıldır sürüyordu ve bu süreçte tedavisi için 5 Milyon TL harcandı ve bu masraflar MSG'nin sağlık sigortası tarafından karşılandı. Yani meslek birlikleri de elinden gelen her şeyi yaptı. Merak edenler MSG'yi arayıp konuyu araştırabilir. Nur içinde yatsın, mekânı cennet olsun inşallah." Dedi.

08.08.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM