Çağan Şengül ve Emre Aydın'dan 'Yansın'

Çağan Şengül ve Emre Aydın'dan 'Yansın'

Çağan Şengül ilk albümü "Yangın"ın üçüncü single'ı "Yansın"ı Sony Music Türkiye etiketiyle yayınlıyor. Emre Aydın ile mikrofon başına geçen Şengül yayınlanacak bu son single ile Ekim ayında yayınlanacak albüm öncesi yangını başlatıyor.

"Başka Çarem Yok" ile ilk albümü "Yangın"ın startını veren, "Yana Yana" ile ateşi körükleyen Çağan Şengül, sözü müziği yine kendisine, düzenlemesi ise Burak Bedirli'ye ait olan ve Emre Aydın'ı konuk ettiği şarkısı "Yansın"da ayrılık temasına devam ediyor.

Çağan Şengül Emre Aydın ile bu şarkıda bir araya gelişlerini şu sözlerle anlatıyor: "Emre Ağabey ile konuştuğumuzda en başta aslında "Dört Duvar" şarkısını yapmaya karar vermiştik. Daha sonra ben "Yansın" şarkısını yaptım ve nakarat Emre Aydın sesi tınlıyordu sanki. İlk işim Emre Ağabey'e atmak oldu o da çok beğendi ve tüm akışı değiştirip "Yansın" için tekrardan çalışmaya başladık. "Yansın" sonradan yaptığım için albüme almayı düşünmediğim bir şarkıydı ama Emre Aydın'la o kadar güzel taçlandı ki tüm planları değiştirdi."

23.09.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM