Evli olan Güven Kıraç genç sevgilisiyle görüntülendi!

Evli olan Güven Kıraç genç sevgilisiyle görüntülendi!

2010 yılında Başak Kıraç ile dünyaevine giren Güven Kıraç, önceki gün Asmalımescit'te bir kadınla el ele objektiflere yakalandı. Eğlendikleri mekanda romantik anlar yaşayan ikili, çıkışta bir anda magazin muhabirlerini karşılarında buldu. Ünlü oyuncu hemen yanındaki kişinin elini bırakırken, arkadaşları da görüntü alınmasını engellemeye çalıştı.

1960 İstanbul doğumlu olan Güven Kıraç, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi İstanbul Devlet Konservatuvarı'ndan mezun oldu. 1986 yılından beri birçok TV dizisi, reklam filmi ve beyazperdede rol alan, şimdilerde meslektaşı Erkan Can ile gezi programı yapan sanatçı, özel hayatıyla gündeme geldi. Başak Kıraç'la uzun süredir evli olan oyuncu, esmer bir kadınla Beyoğlu Asmalımescit'te bir mekanda eğlendi.

Samimi görüntüler sergileyen ikiliden Kıraç, kız arkadaşına eliyle mısır yedirdi. Ünlü oyuncu, mekanın içerisinde de kız arkadaşını birçok kez öptü. El ele mekandan çıkan ikili, basın mensuplarını karşılarında görünce şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Kameraları fark edince ellerini bırakan ve sokakta ayrı ayrı yürümeye başlayan ikiliden genç kadının, yüzünü gizlemesi dikkat çekti. Oyuncunun yanındaki arkadaşları ise görüntü alınmasını engellemeye çalıştı. Muhabirlerin evli olduğunun hatırlatmasının ardından adımlarını hızlandıran Güven Kıraç ve sevgilisi, soruları yanıtsız bırakmayı tercih etti.

23.09.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM