Mehmet Ali Erbil'den ağza alınmayacak sözler!

Mehmet Ali Erbil'den ağza alınmayacak sözler!

Mehmet Ali Erbil, TikTok'a hızlı bir giriş yaptı. Canlı yayın açan Erbil, bir kişiyi konuk olarak aldı. Konuğuna küfür eden Erbil, canlı yayında şok sözlere imza attı. Küfür etmekle kalmadı, el hareketi de yaptı.

TikTok'ta canlı açan Mehmet Ali Erbil, Murat Avcı adındaki bir kişiyle yayında gerildi. Canlı yayınlar açarak takipçileriyle sohbet eden Mehmet Ali Erbil, bir kişiyi yayına alarak konuşmaya başladı. Yayında tansiyon yükselince Erbil, genç adama annesi üzerinden küfürler savurmaya başladı. Bununla da yetinmeyen Erbil, "Küfür etme l*n ana bacı küfür etme, seni gelir Yeniköy'den alırım" diyen adama çirkin el hareketi yaptı.

Adamı yayından çıkaran ünlü isim, "Beni Yeniköy'den alacakmış. Beni Yeniköy'den alacak adam anasının karnından doğdu mu?" diyerek karşılık verdi.

Küfre maruz kalan Murat Avcı adındaki kişi ise sosyal medyasında "Sırf engelli kardeşimize destek verdiğim için onu savunduğum için benim canlı yayınıma katılıp ana bacı küfür eden Mehmet Ali ettiğin küfürlerin hesabını vereceksin!" dedi.

23.09.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM