Sinem Kobal hakkında kan donduran itiraf!

Sinem Kobal hakkında kan donduran itiraf!

Bir döneme damgasını vuran Selena dizisinde Sinem Kobal ile başrolü paylaşan Sinan Çalışkanoğlu, dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Çalışkanoğlu, "Gece yarısı demir çubuklarla birbirimize giriyorduk" dedi.

'İlk Buluşma', 'Elin Oğlu', 'İncir Reçeli' gibi birçok projede yer almış olan şimdilerde BKM ekibinde olan Sinan Çalışkanoğlu, geçtiğimiz günlerde Selena dizisi hakkında konuştu.

2006 yılında ATV'de yayınlanan Selena dizisinde Hades karakterine hayat veren Sinan Çalışkanoğlu, dizi setinde yaşadıklarını çarpıcı ifadeler anlattı. Dizide Sinem Kobal'ın canlandırdığı Selena'ya düşman bir karakter canlandıran Çalışkanoğlu, "Gece yarısı demir çubuklarla birbirimize giriyorduk" dedi.

Ünlü oyuncu, "Onunla oynamak çok güzeldi. Çok disiplinli bir oyuncudur. Onun ilk uzun soluklu başrolüydü ve çevresindekilere her şeyi sorardı. Sinem'le gecenin bir yarısı çekimlerde demir çubuklarla birbirimize giriyorduk. Sahnelerimiz kolay değildi, şimdi öyle bir şey kimse yapmaz. Selena'nın setinde çok şey öğrendim" ifadelerini kullandı.

23.09.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM