Selami Şahin'den Yeni Şarkı: 'Kilitlendim Sana Ben'

Selami Şahin'den Yeni Şarkı: 'Kilitlendim Sana Ben'

Yazıp bestelediği şarkılarla Türk müziğine sayısız hit eser kazandıran efsane besteci, yorumcu ve büyük usta Selami Şahin, yeni yayınladığı "Kilitlendim Sana Ben'' adlı şarkısı ile üçleme projesini sevenlerinin coşkulu heyecanı ve beğenisi eşliğinde tamamlıyor.

Şarkıları kuşaktan kuşağa aktarılan efsane sanatçının yeni şarkısı ''Kilitlendim Sana Ben'', proje kapsamında daha önce yayınlanan "Beklenen Sensin'' ve ''Durma Git'' kadar iddialı bir kadro ile müzik listelerine giriş yapıyor.

Şarkının sözü ve bestesi Selami Şahin imzası taşırken projenin düzenlemesini ise Aykut Gürel üstlendi. Mix ve Mastering'i Emre Kıral tarafından hazırlanan şarkının kapak tasarımı Berkcan Okar, görsel iletişim tasarımı ise Onur Yılmaz imzası taşıyor.

Projenin ilk iki şarkısında olduğu gibi duygusal ve romantik yönünü sevenleriyle bir kez daha buluşturan Selami Şahin, çalışmasını muhteşem bir final ile tamamlıyor.

Selami Şahin'in üçleme projesinin son şarkısı "Kilitlendim Sana Ben'', Lider Entertainment etiketi ile tüm müzik platformlarında yayında!

09.11.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM