Mela Bedel'den iddialı dönüş: 'Bi Daha Yok'

Mela Bedel'den iddialı dönüş: 'Bi Daha Yok'

Mela Bedel, uzun süren bekleyişi yeni şarkısıyla sonlandırıyor. Stüdyo çalışmalarını sürdüren ve yeni yayınlanacak ep'sini yeni şarkısıyla duyuracak olan sanatçı, dinleyicinin heyecanlı bekleyişine değecek bir çalışmayla müzikseverlerle buluşacak.

Sony Music Turkey etiketiyle yayınlanan "Bi Daha Yok", sanatçının kariyerinde çok özel bir yere sahip. Sözü ve bestesi Mela Bedel'e ait olan şarkının aranjör koltuğunda ise Sabi Saltiel ve Kadir Sezgin oturuyor.

Enerjik sound'u ve Mela Bedel'in kendine has yorumunun yanı sıra sözleriyle de oldukça dikkat çekici bir şarkı olan "Bi Daha Yok", insanların geçmişte yaşadığı tüm olumsuz duygu ve durumların bir süre sonra önemini yitirdiğini ve bunlardan ders çıkararak yola devam edilmesinin önemini hatırlatıyor. "Geçmişe dönmenin artık bir önemi yok. Gelecek geçmişten daha parlak; anı yakalamak ve hayatı anlamlı yaşamak önemli" diyen Mela Bedel, anın kıymetini bilmenin değerini maddiyat gezegeninin içinde yarattığı manevi dünya ile eğlenceli bir şekilde vurguluyor. Bu yüzden Rus bilim insanı Grigori Grabovoi'nin sayı sekansıyla da gönderme yapıyor. Grabovoi'nin "Matematik, Tanrı'nın evreni yazmak için kullandığı alfabedir " ifadesinden yola çıkarak oluşturduğu evrensel şifalanma yönteminde de geçen 5-2-0 acil para sayı sekansını şarkısında kullanan Mela Bedel, dinleyiciyi yeni bir serüvene davet ediyor.

09.11.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM