Aleyna Tilki: Sanat için çıplak poz veririm!

Aleyna Tilki: Sanat için çıplak poz veririm!

Aleyna Tilki, basın mensuplarının, "Ressam arkadaşlarınızdan bir kişi sizden çıplak poz vermenizi istese verir miydiniz" sorusunu cevapladı. Genç şarkıcı, "Gerçekten sanat yapan bir kişinin açıklıkla alakalı bir görüşü olacağını düşünmüyorum. O açıklıktan değil de naturallikten söz eder. Natural olana da ben varım her zaman. Neden olmasın, çizdiririm" dedi. 

Habertürk'ten Atakan Makar'ın haberine göre; Aleyna Tilki, Cihangir'de görüntülendi. Basın mensuplarıyla sohbet eden Tilki, "Bu aradaki sokakta tanıdığım bir ağabeyim var. Çok çok deha niteliğinde resimler yapıyor. Çevremdeki tüm arkadaşlarım ressam neredeyse. Onlar ile çok iyi anlaşıyorum. Onu ziyarete geldim" dedi.

Muhabirlerin, "Hiç evinizde tablolarınız var mı?" sorusuna yanıt veren Aleyna Tilki "Tabii ki tablo koleksiyonum var. Çok seviyorum ama tabloların fiyatının olmasını sevmiyorum. Fiyatını vermek istemem. Benim şarkılarımın rakamlarıyla konuşulmasını duysam çok üzülürüm" ifadelerini kullandı.

Genç şarkıcı, "Ressam arkadaşlarınızdan bir kişi sizden çıplak poz vermenizi istese verir miydiniz" sorusunu ise, "Gerçekten sanat yapan bir kişinin açıklıkla alakalı bir görüşü olacağını düşünmüyorum. O açıklıktan değil de naturallikten söz eder. Natural olana da ben varım her zaman. Neden olmasın, çizdiririm" şeklinde cevapladı.

Tilki, ayrıca, "Bu arada altını çizmek istiyorum; üzerimdeki gerçek kürk değil. Ben gerçek kürk giymem" açıklamasında da bulundu.

14.11.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM