Semiramis Pekkan: Ablama asla rakip olmak istemedim

Semiramis Pekkan: Ablama asla rakip olmak istemedim

En son 'Broadway'den İstanbul'a Müzikaller' projesinde yer alan ve 'Bana Yalan Söylediler' adlı şarkısını da yeniden yorumlayan Semiramis Pekkan, YouTube kanalı açtı. Ünlü isim kanalında dobra dobra açıklamalar yaptı. (Halil KALMUK/ POSTA)

Ajda Pekkan'ın (76) kardeşi Semiramis Pekkan (74) tiyatronun duayeni, eski sevgilisi Haldun Dormen'in "Yaparsın şekerim" sözüyle 53 yıl sonra sahnelere dönmüş, 'Broadway'den İstanbul'a Müzikaller' projesinde yer almıştı. 'Bana Yalan Söylediler' adlı şarkısını da yeniden yorumlamıştı. Semiramis Pekkan, YouTube kanalı açtı. Samimi açıklamalar yaptı...

Pekkan, "Tiyatro yapmaya başladığım zamanlarda alaylı olduğum için bazıları rahatsızlık duydu. Kervansaray'ın sahibinin şarkıcılık yapmam için verdiği parayla ev aldım. 1 ayda sahneye hazırlandım. Başarısız olursam diye korkudan ölüyordum. Ajda da ben de hayat mücadelesi verdik. Hiçbir zaman ablama rakip olmak istemedim. Zaten mümkün de değildi. Ablam asla beni engellemedi, "Şarkıcılığı bırak" diye bir şey söylemedi. Onlar şehir efsanesi!" dedi.

14.11.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM