Melisa Uzunarslan'dan Alanson'la İkinci Şarkı: 'Aşkı Öldürdük'

Melisa Uzunarslan'dan Alanson'la İkinci Şarkı: 'Aşkı Öldürdük'

Besteci, şarkı sözü yazarı, düzenlemeci, solist, yorumcu, ve enstrümanist kimlikleri ile müzikteki çok yönlü başarısını sürdüren Melisa Uzunarslan'ın yepyeni şarkısı "Aşkı Öldürdük", Sony Music Türkiye etiketiyle yayınlanıyor. Şarkı, Uzunarslan'ın Alanson'la yaptığı ikinci ortak çalışma olarak dikkat çekiyor.

Hüzünlü bir balad olan şarkının düzenlemesini ve miksini Nurkan Renda, masteringini ise Çağlar Türkmen üstlendi. Melisa Uzunarslan geçtiğimiz aylarda Mazhar Alanson ile yaptıkları "Vicdansız Adam" isimli ortak çalışmalarıyla da beğeni toplamıştı.

"Aşkı Öldürdük", her şarkısına klip çekmekle de adından bahsettiren Uzunarslan'ın ilk yönetmenlik deneyimi olma özelliği taşıyor. Duygusal şarkı için yönetmen koltuğuna oturan Melisa, klibi doğup büyüdüğü yer olan Kanlıca'da çekildi. Uygulayıcı yapımcılığını Mehmet Hakyemez'in yaptığı dikkat çekici klibin görüntü yönetmenliğini ise Gürol Beşer üstlendi. Tüm fotoğraflarını Mehmet Hakyemez'in çektiği single'ın kapak tasarımında ise Melisa Uzunarslan'ın imzası bulunuyor.

17.11.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM