Jane Fonda: Ölmeye hazırım

Jane Fonda: Ölmeye hazırım

Kanserle mücadele eden ve daha önce yaptığı açıklamada, "Hayatta kalma oranım yüzde 80" diyen Jane Fonda, bu kez, "Ölmeye hazırım" itirafında bulundu.

Geçtiğimiz günlerde kansere yakalandığını açıklayan sinemanın yaşayan efsanelerinden Jane Fonda, yeni açıklamalarda bulundu. Fonda, faniliği üzerine düşündüğünü ve ölmeye hazır olduğunu dile getirdi. 'Entertainment Tonight'a konuşan Jane Fonda, etrafta çok daha uzun süre bulunmayacağının farkında olduğunu ve harika bir hayat yaşadığı için hazır hissettiğini ifade etti. 

84 yaşındaki Fonda, bir tür kan kanserine yakalandığını ancak tedavi edilebilir olduğunu ve kemoterapi sürecinin de başladığını belirtti.

"BİRÇOK KİŞİ BU HASTALIKTAN İYİLEŞTİĞİNİ YAZDI"
Daha önce sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan oyuncu, "Geçen haftadan bu yana bana yazan birçok kişi bu tür bir kanser nedeniyle tedavi gördüklerini ve onlarca yıldır artık hastalıktan tamamen kurtulmuş olduklarını açıkladı" ifadelerini kullanmıştı. Fonda, ayrıca "Yakında 85 yaşında olacağım ve önümde endişelenmemi gerektiren onlarca yıl yok" demişti.

Şu sanki durumunu özetleyen Fonda, üç hafta içinde başlayacak olan ilk kemoterapi süreci öncesi kendini iyi hissettiğini açıklamıştı. Doktorunun önerilerine uyduğunu ifade eden Fonda, blog için hazırladığı yazıda "Bugün, ilk kemoterapinin üç hafta öncesindeyim. Size söylemeliyim ki kendimi yıllardır olduğundan çok daha güçlü hissediyorum" satırlarına da yer vermişti.

19.11.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM