Aylin Coşkun: 'Sinan Akçıl Önce Sevgililerinden Aldıklarını Ödesin'

Aylin Coşkun: 'Sinan Akçıl Önce Sevgililerinden Aldıklarını Ödesin'

Geçtiğimiz günlerde şarkıcı Aylin Coşkun, müzisyen Sinan Akçıl'ı topa tutmuş ve parasının karşılığını alamadığını belirtmişti. Aylin Coşkun yine Sinan Akçıl'a sitem etti ve "Hakkımı helal etmiyorum" dedi. Bunun üzerine Sinan Akçıl ünlü şarkıcının parasını geri vereceğini açıkladı. (Posta)

Şarkıcı Aylin Coşkun, müzisyen Sinan Akçıl'ı yine topa tuttu. 2017'de bir parça için 7142 dolar (O zamanki kur karşılığı; 25 bin TL. Şimdi; 132 bin 857 TL) verdiğini belirten popçu, "Gönderdiği şarkıları beğenmemiştim. Her önüme geleni okuyacak halim yok. Çok kötüydü. Kala kala Sinan'a kalmadım. Şarkı vermezse ölmem. Birçok başarılı müzisyen var. Eskiden peşin çalışırdım. Ama artık herkes avucunu yalasın, akıllandım" dedi.

Aylin Coşkun sözlerine şöyle devam etti: "Sevgililerinden aldıklarını ödesin, benimkine belki sıra gelir. Ama o paraya artık tenezzül etmem. Sinan'a küs değilim. Ancak hakkımı da helal etmeyeceğim."

Sinan Akçıl ise bu sözler üzerine Posta'ya "Valla ne zamanını ne ayrıntılarını hatırlıyorum. İki şarkı yaptım, beğenmemişti. Üçüncüsünü istemişti. Şimdi yardımcıma talimat veriyorum; Aylin'e olan borcumu ödeyeceğiz" açıklamasını yaptı.

19.11.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM