Rıza Sarraf ile Hadise'nin mesajlaşmaları gündeme bomba gibi düştü!

Rıza Sarraf ile Hadise'nin mesajlaşmaları gündeme bomba gibi düştü!

Uzun süredir magazin gündeminden düşmeyen Hadise, Ebru Gündeş'in eski eşi Rıza Sarraf ile anılmıştı. Rıza Sarraf ve Hadise arasında yeni gelişmeler ortaya çıktı. İkilinin arasında ki mesajlaşma dava dosyasında yer aldı.

Ünlü şarkıcı Hadise'nin hakkında ortaya atılan iddiaya göre; Ebru Gündeş'in eski eşi Rıza Sarraf ile birlikte olduğuna dair dedikodular ortaya atılmıştı. İddialara karşı yanıt veren Hadise, " Bugüne kadar hakkımda çıkan doğru ya da yanlış haberleri gerek ifade özgürlüğüne gerek basın özgürlüğüne önem verdiğim ve şöhretin getirdiği bir bedel olarak gördüğüm için sağduyu ile karşılamaya çaba gösterdim." şeklinde açıklamalara yer vermişti. Bu konular hakkında yasal işlem başlatacağını söyleyen Hadise, hakkında yeni iddialar gün yüzüne çıktı.

Ünlü şarkıcının Rıza Sarraf ile WhatsApp üzerinden mesajlaştığı gündeme gelmişti. O mesajlaşma iddiaları davada şöyle yer aldı:

Dava dosyasına giren yazışmalarda Rıza Sarraf'ın "Beni de bitirdin kendini de." diye sitem ettiği Hadise'nin ise, "Seninle yaşadıklarımdan asla pişman değilim. Kaan'ı rahatlatmak için yaptım. Zan altında kaldım, mecburdum. Bana lütfen saldırma." dediği iddialar arasında yer aldı. İkili arasında kayalıklarda el ele fotoğraflarının olduğu gündeme getirilmişti. Dava dosyasında Hadise'nin, "Resim de varmış." diyerek Rıza Sarraf'ı uyardığı ve çiftin birlikte Amerika'da sahilde el ele yürürken çekildiği fotoğraf karesinin de dava dosyasında olduğu iddia edildi.

23.11.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM