Armağan Çağlayan kendisine gelen çirkin yoruma dayanamadı!

Armağan Çağlayan kendisine gelen çirkin yoruma dayanamadı!

Ünlü televizyoncu ve Youtuber Armağan Çağlayan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda akciğerinde kanserli bir kitle olduğunu açıklayarak, tedaviye başlayacağını duyurmuştu. Çağlayan'ın paylaşımı sosyal medyaya gündem olurken ünlü dostlarından ve sevenlerinden çok sayıda destek mesajı geldi. Twitter'dan kendisi hakkında çirkin ifadeler kullanan bir kişiye cevap veren Çağlayan, o yoruma dayanamadı!

Başarılı televizyon yapımcısı Armağan Çağlayan, dün sevenlerini üzen bir paylaşımda bulundu. Kansere yakalandığını duyuran Çağlayan, dünden beri gündem olurken sosyal medya hesabından yüzlerce destek mesajı geldi. Bu mesajların yanında bazı kişilerden gelen hakaret içerikli yorumlara sinirlenen Çağlayan, "Islah olun umarım! Ya da olmayın! Olamayın" dedi.

Bir sosyal medya kullanıcısının "Komedyen, mizahçı, dalgacı, Kemalist, algıcı, yalancı Armağan Çağlayan hastalanmış. 'Allahtan geldik ve yine Allah'a döneceğiz'" yorumunu gören ünlü yapımcı "Ben döneceğim ama sizin gibi insanların döneceğini çok sanmıyorum! Islah olun umarım! Ya da olmayın! Olamayın" sözleriyle tepki gösterdi.

23.11.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM