Altınlar Merve Boluğur'da kaldı

Altınlar Merve Boluğur'da kaldı

2 Ekim'de nikah masasına oturan Merve Boluğur ile Mert Aydın'ın evliliği yaklaşık 1 ay sürdü. Merve Boluğur ve Mert Aydın'ın dün neden ayrıldığı ortaya çıkmıştı. Bugün de farklı bir detay daha ortaya çıktı.

Oyuncu Merve Boluğur ile müzisyen Mert Aydın'ın evliliği sadece 44 gün sürdü. İkili, anlaşmalı olarak yollarını ayırdı. Beykoz Adliyesi'nde görülen duruşma 5 dakikada sonuçlandı. Duruşmaya babasıyla gelen Merve Boluğur, adliye çıkışı gazetecilerin sorularını cevapsız bıraktı. Boluğur, kendisine yöneltilen soruları "Yanımda babam var lütfen soru sormayın, rahatsız kendisi" diyerek geçiştirdi.

44 gün süren evlilikle ilgili dikkat çeken iddialar ortaya atıldı. TV8'de yayınlanan magazin programının haberine göre, Merve Boluğur ile Mert Aydın'ın boşanma nedenleri ortaya çıktı. Merve Boluğur nikahın ertesi gününden itibaren "Bana kimse kural koyamaz. Sıkıntıya gelemem" dedi. Bu, çift arasında patlak veren ilk sorundu. Mert Aydın, nikahtan sonra ameliyat oldu. Ancak istirahat döneminde Merve'den beklediği yardımı alamadı.

Mert Aydın'ın dikişleri bile alınmamışken Merve "Çok sıkıldım, tatile gidelim" dedi. Sıkıntılı şekilde balayına çıktılar. Merve Boluğur'la aşk evliliği yaptığını söyleyen Mert Aydın ayrılık sözünü ilk telaffuz eden taraf oldu. Mert Aydın düğünde takılan takıları Merve Boluğur'a bıraktı. Aydın'ın yakın çevresine "Keşke yürütebilseydik. Çok üzgünüm evliliğin bu noktaya gelmesine" dediği öğrenildi.

25.11.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM