Ebru Yaşar: Yılbaşı ücretleri abartılıyor

Ebru Yaşar: Yılbaşı ücretleri abartılıyor

Kıbrıs'ta konser veren Ebru Yaşar, şarkıcıların yılbaşı sahne ücretleri hakkında konuştu. Ünlü şarkıcı, "Yıllardır bu piyasanın içinde bir insan olarak; her şey sıradan görülürse hiçbir şeyin haber değeri olmaz. Tabii ki bu fiyatlarda her zaman olduğu gibi abartılar var, abartılıyor" ifadelerini kullandı.

Ebru Yaşar, önceki akşam Kıbrıs'taki bir otelde sevenleriyle buluştu. Ünlü şarkıcı, hit parçalarından oluşan repertuvarıyla konser sonunda alkışlandı.

Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Yaşar, Mustafa Sandal'ın, "Bazı sanatçılar PR yapmak için yılbaşı sahne ücretlerini abartıyor" açıklamasını yorumladı. 

Konuyla alakalı konuşan Ebru Yaşar, "Yıllardır bu piyasanın içinde bir insan olarak; her şey sıradan görülürse hiçbir şeyin haber değeri olmaz. Tabii ki bu fiyatlarda her zaman olduğu gibi abartılar var, abartılıyor" dedi.

Ayrıca sahnede nazara geldiği için kırmızı renk kıyafet giymeme geleneğini sürdüren Ebru Yaşar, "Hâlâ giymiyorum. Bakın; siyahlarla çıktım. Gerçekten korkuyorum kırmızı giymekten. Dua okuyoruz, sahneye çıkmadan bol bol" dedi.

29.11.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM