Aleyna Tilki'den Yıldız Tilbe itirafı!

Aleyna Tilki'den Yıldız Tilbe itirafı!

Yıldız Tilbe, önceki akşam Sarıyer'de bulunan bir mekanda sahne aldı. Dillere pelesenk olan şarkılarını seslendiren Yıldız Tilbe'nin sahnesine Aleyna Tilki konuk oldu. Sahnede Yıldız Tilbe ile vakit geçiren Aleyna Tilki'den bir itiraf geldi.

Sosyal medyada attığı tweetler ile sık sık gündem olan Yıldız Tilbe geçen akşam Sarıyer'de bulanan bir mekanda sahneye çıkarak sevenleriyle buluştu. Mekânı tıklım tıklım dolduran şarkıcı hayranlarına müzik ziyafeti çekti. En popüler şarkılarını seslendiren Yıldız Tilbe, sarıya boyattığı yeni saçları ve 25 santimlik apartman topuklu ayakkabılarıyla dikkat çekti. Tilbe, kendisini dinlemeye gelen Aleyna Tilki'yi sahneye davet etti. İkili 'Yalnız Çiçek', 'Dipsiz Kuyu' ve 'İsyan' şarkılarını konuklarla birlikte seslendirdi.

Yıldız Tilbe'ye çok saygı duyduğunu söyleyen Tilki "Sizin yanınızda şarkı söylemek çok zor" sözleriyle hayranlığını da dile getirdi. Aleyna şarkı söylerken Yıldız Tilbe tefle kendisine eşlik etti. Bir ara genç yıldızın saçlarını düzeltti. Adeta ona el verdi. Aleyna Tilki sahneden inerken Yıldız Tilbe'ye sarılınca büyük bir alkış koptu.

29.11.2022
FACEBOOK
İNSTAGRAM