'Ne Söyledi Tanrı Sana', akustik versiyonu ile yayında!

'Ne Söyledi Tanrı Sana', akustik versiyonu ile yayında!

Pop müziğin başarılı söz yazarı, besteci ve yorumcularından Gülden, uzun zamandır sevenlerinin beklediği duygusal şarkısının akustik versiyonu ile sevenleriyle buluşuyor.

İçimize mi Atalım, Güzelleşelim, Bu Saatten sonra çalışmalarından sonra Gülden, bundan yıllar öncesinde yazdığı Ne Söyle Tanrı Sana adlı şarkısının akustik versiyonunu müzikseverlerin beğenisine sundu.

Gülden'in 2011 yılında yazdığı "Ne Söyledi Tanrı Sana" şarkısı vurucu sözleri ile müzikseverlerin kalbine işliyor. Ne Söyledi Tanrı Sana şarkısının akustik versiyonu 2011 yılında yazıldığı şekilde kaydedildi. Şarkının ilk yayınlanan hali ile akustik versiyonun sözlerinde bu yüzden farklılıklar yer almakta.

Söz ve müziği Gülden imzası taşıyan şarkının akustik düzenlemesi Özgür Abbak'a ait. Şarkının klibi İzzet Başlak yönetmenliğinde oluşturulan özel bir platoda çekildi. Klipte görseller ile şarkıda anlatılan yalnızlık, acı, zorluklar ve terk edilmişliğe vurgu yapılıyor.

Gülden'in "Ne Söyledi Tanrı Sana" akustik versiyonu klibiyle aynı anda Sony Music Türkiye etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında.

04.02.2023
FACEBOOK
İNSTAGRAM