Umut Akyürek, kızı Melek Bal ile Adana'da depreme yakalandı!

Umut Akyürek, kızı Melek Bal ile Adana'da depreme yakalandı!

Kahramanmaraş'taki 7.7'lik depremin ardından Elbistan merkezli 7.6'lık yeni bir deprem daha olurken, çevre illerde de hissedilen depremin hasarlı bazı binaları da yıktığı canlı yayınlara yansıdı. Depremde büyük hasar alan illerimizden Adana'da bulunan sanatçı Umut Akyürek, ise yaptığı paylaşım ile yaşadığı ilginç tesadüfe vurgu yaptı. Uçuşu iptal olunca Adana'da konaklayan Umut Akyürek, depremden sadece birkaç saat önce 6 Şubat tarihinde yaşadığı tesadüfleri paylaştı.

Kahramanmaraş'taki 7.7'lik depremin ardından Elbistan merkezli 7.6'lık yeni bir deprem daha olurken, çevre illerde de hissedilen depremin hasarlı bazı binaları da yıktığı canlı yayınlara yansıdı. Depremde büyük hasar alan illerimizden Adana'da bulunan sanatçı Umut Akyürek, ise yaptığı paylaşım ile yaşadığı ilginç tesadüfü anlattı.

Uçuşu iptal olunca Adana'da konaklayan Umut Akyürek, depremden sadece birkaç saat önce 6 Şubat tarihinde yaşadığı tesadüfleri paylaştı. Farklı senelerde '6 Şubat'ta hep Adana'da olduğuna vurgu yapan Umut Akyürek 'Kader' demişti. Paylaşımından birkaç saat sonra depreme yakalandı. Sonrasında kaldığı otelde kızı Melek Bal ile depreme yakalanan Umut Akyürek yaşadıkları korkuyu şu sözlerle anlattı: "Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza rahmet, enkaz altında bekleyen vatandaşlarımıza tez zamanda selamet diliyorum. Bizler iyiyiz şükür, çok uzun sürdü hiç bitmeyecek gibiydi...Dün uçuşumuz iptal olunca Melek Bal çok üzülmüş kedilerinden bir haftadır ayrı kaldığı için artık sabrı taşmıştı. Ona kaderi an be an anlatmaya çalışmıştım. Bu yemeği burada yemek nasibimizmiş, bu gece burada uyumak nasibimizmiş diye. Tabi Z kuşağı ergenlere kader olgusunu anlatmak kolay iş değil... Ama yaşadığımız korkunç depremle kaderin ne olduğunu öyle bir anladı ki unutması mümkün değil."

07.02.2023
FACEBOOK
İNSTAGRAM