Türkan Şoray Deprem Yardımında Bulundu mu?

Türkan Şoray Deprem Yardımında Bulundu mu?

Sanatçılar, 11 ilimizde etkili olan deprem felaketinin ardından yaraları sarmak için seferber oldu. Bu isimlerden biri de Türk sinemasının efsane ismi Türkan Şoray... Sanatçı, depremin ilk gününden itibaren kızı Yağmur Ünal ve kardeşi Nazan Şoray'la birlikte yardım çalışmalarında yer aldı. Bölgeden gelen acil yardım çağrılarını yakından takip eden Şoray, depremzedelere el uzattı.

Türk Sineması'nın Sultan'ı Türkan Şoray da depremin hemen ardından seferber oldu. Sanatçı, depremin ilk gününden itibaren kızı Yağmur Ünal ve kardeşi Nazan Şoray'la birlikte yardım çalışmalarında yer aldı. Bölgeden gelen acil yardım çağrılarını yakından takip eden Şoray, depremzedelere el uzattı.

Önceliğini minik yüreklere veren sanatçı, afet bölgesine 1000 çocuk botu, 1000 battaniye, 1000 ısıtıcı ve 5000 adet çorap yolladı. 6 Şubat'ta yaşadığımız asrın felaketi karşısında devlet-millet el ele verdi ve depremzedelere yardım edip yaralarımızı sarmaya devam ediyoruz. Ünlü sanatçılar, afet bölgesine gidip çocuklarla bir araya geldi. Derya Uluğ, Zehra Yılmaz ve Zara, miniklerle sohbet edip oyunlar oynadı, yaşadıkları zor günleri unutabilmeleri için onlara destek oldu çadırlarını ziyaret etti.

19.02.2023
FACEBOOK
İNSTAGRAM