Hande Erçel ve Hakan Sabancı, neden sosyal medyanın diline düştü?

Hande Erçel ve Hakan Sabancı, neden sosyal medyanın diline düştü?

Geçtiğimiz aylarda birliktelik yaşayan Hande Erçel ve Hakan Sabancı bir süre birlikteliklerini reddetmişti. Paris tatili sonrası birlikte kamera karşısına geçen çift, ardından kuzey ışıklarını izlemek için Finlandiya'ya gitti. Romantik tatil sonrası el ele kamera karşısına geçen ikili sosyal medyanın gündemine oturdu. O detayı fark edenler "İyiye işaret değil" yorumunda bulundu.

Şu sıralar kariyerinden çok özel hayatıyla gündeme gelen Hande Erçel, Kaan Yıldırım'ın ardından gönlünü Hakan Sabancı'ya kaptırdı. Magazin gündemine oturan Hakan Sabancı ile Hande Erçel, geçtiğimiz gün Paris'e tatile gitmişlerdi. Paris dönüşü İstanbul Havalimanı'nda görüntülenen taze aşıklar, ardından kuzey ışıklarını izlemek için soluğu Finlanya'da almışlardı.

2 günlük tatil sonrası tekrar İstanbul'a dönen Hakan Sabancı ile Hande Erçel havaalanında el ele görüntülenmişti. O kare sosyal medyanın diline düştü. Daha önce hiçbir kız arkadaşıyla görüntü vermeyen Sabancı, Hande Erçel ile el ele görüntü verdi. Bu görüntü sosyal medya kullanıcılarının diline düştü. Nedeni ise Hakan Sabancı'nın isteksiz halleri.  

16.03.2023
FACEBOOK
İNSTAGRAM