Alize, 'Son Bir Defa' Diyor

Alize, 'Son Bir Defa' Diyor

İlk single'ı "Korkmalısın", sonrasında Soma maden faciasında babalarını kaybeden çocuklar için seslendirdiği "Bir Gökyüzü Düşün" ve Sinan Yıldız ile featuring olarak seslendirdiği "Sadece Biz" şarkılarıyla dikkatleri üzerine çeken Alize samimi ve güçlü yorumu ile müzik ve sahne çalışmalarına devam ediyor.

Alize'nin yeni single'ı olan "Son Bir Defa"nın sözleri Astrolog Barış Özkırış'a, müziği ise Aylin Taşar'a ait. Şarkının düzenlemesi Vincent Baykal Ada, mix ve masteringi ise Engin Can İpek tarafından yapıldı. Alize'nin "Son Bir Defa" kapak fotoğrafı ve imaj fotoğraflarını Yiğit Danacı çekti. Singleın kapak tasarımı Ossi Müzik tarafından yapıldı. Ossi Müzik etiketiyle yayınlanan albümün proje koordinatörlüğünü Pelin Kakırman, prodüktörlüğünü ise Hakan Eren üstlendi ve şarkı tüm dijital platformlardaki yerini aldı.

Alize'nin duru sesiyle seslendirdiği ve özlediğimiz 90'lar ruhunu taşıyan "Son Bir Defa"nın romantik video klibi, Samet Ersöz yönetmenliğinde çekildi ve bu samimi klipte sanatçıya oyuncu Halit Baş eşlik etti.
20.03.2023
FACEBOOK
İNSTAGRAM