Elon Musk gizemli bir kadınla balkonda görüntülendi!

Elon Musk gizemli bir kadınla balkonda görüntülendi!

Tesla'nın ve Twitter'ın CEO'su Elon Musk; geçen hafta sonu ABD'nin Miami kentinde düzenlenen Grand Prix'e konuk olarak katıldı. Musk ile kim olduğu belirlenemeyen gizemli bir kadın, kaldıkları otelin balkonunda görüntülendi. Balkonda haraletli bir şekilde konuşan İkili, görüntülendiklerini fark etmedi.

Elon Musk, geçen hafta sonu ABD'nin Miami kentinde düzenlenen Grand Prix'nin konuklarından biriydi. Dünya kamuoyunun ilgisini çeken hiçbir etkinlikten eksik kalmayan Musk, elbette Miami Grand Prix'ini de kaçırmadı.

Elon Musk ile kim olduğu belirlenemeyen gizemli bir kadın, kaldıkları otelin balkonunda derin sohbetteyken görüntülendi. İkili, fotoğraflarının çekildiğini fark etmedi bile.

Genç kadın, ünlü iş insanıyla konuşurken ayağa kalktı ve kollarını, uzaktan bile dikkat çekecek kadar yoğun bir şekilde kullanarak sözlerini sürdürdü. Genç kadın, sohbet sırasında bir ara bluzunun askılarını bir başka anda da pantolonunu düzeltti. Elon Musk ise hiç yerinden kalkmadan bütün dikkatini vererek konuşmasını sürdürdü.

Elon Musk gizemli bir kadınla balkonda görüntülendi!

Bu derin sohbetin ardından genç kadın ve Elon Musk, odaya döndü. Bir süre sonra Musk, balkona bu kez yalnız başına çıkıp cep telefonuyla çevrenin fotoğrafını çekti.

İddiaya göre Elon Musk, geçen yıldan bu yana oyuncu Natasha Bassett ile birlikte. Üstelik bu konudaki iddialara göre ona sevgilisini annesi Maye Musk ikiliyi tanıştırdı. Yani bir başka deyişle Sports Illustrated'a verdiği pozlarla gündemin ilk sıralarına yerleşen Maye Musk, oğlu için de çöpçatanlık yaptı.

11.05.2023
FACEBOOK
İNSTAGRAM