Megan Fox: Vücudumu hiçbir zaman beğenmedim!

Megan Fox: Vücudumu hiçbir zaman beğenmedim!

Megan Fox, dış görünümüyle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu kendisini başkalarının gördüğü gibi görmediğini açıkladı: Vücudumu hiçbir zaman beğenmedim.

Birçok kişiye göre dünyanın en güzel kadınlarından biri olan Megan Fox (37), kendisini başkalarının gördüğü gibi görmüyor. Sports Illustrated'ın bikini özel sayısında dış görünümüyle ilgili düşüncelerini dile getirdi. Megan Fox, kendi ruh dünyasıyla ilgili itirafında dismorfik bozukluğu olduğunu açıkladı. Yani açıklamak gerekirse, beden dismorfik bozukluğu, aslında kişinin dış görünüşüyle ilgili herhangi ciddi bir sorunu olmasa da zihninin sürekli o ayrıntıyla meşgul olması ve kusurlu göründüğüne inanması olarak özetlenebilir. Kısacası ABD'li oyuncu, kendini dışarıdan bakanların gördüğü gibi görmüyor.

Megan Fox, konuyla ilgili "Hayatım boyunca asla vücudumun sevdiğim bir noktası olmadı. Asla" dedi. Fox, sonra da kendini sevmek için bitmeyen bir yolculuk içinde olduğunu sözlerine ekledi. Fox, bu durumun aslında çocukluğundan bu yana devam ettiğini gizlemedi. Oyuncu, daha o zamanlarda kendi vücuduyla ilgili takıntıları olduğunu söyledi.

Ancak Megan Fox'un söylediklerine göre böyle düşünüp hissetmesinde yetiştiği çevrenin herhangi bir etkisi yok. Fox, bu konuyla ilgili "Bu kesinlikle çevresel bir durum değil. Ben dindar bir çevrede büyüdüm. Ki o çevrede bedenler kabul bile edilmezdi" dedi.

17.05.2023
FACEBOOK
İNSTAGRAM