Hakan Ural: 'Cumhur İttifakı kazanmazsa zübük bıyık bırakacağım!'

Hakan Ural: 'Cumhur İttifakı kazanmazsa zübük bıyık bırakacağım!'

Televizyon ekranlarında görmeye alışık olduğumuz Hakan Ural, programda kızgınlığını dile getirdi. Sert bir çıkış yapan Ural, "Kuran hakkı için yanılırsam zübük bıyık bırakacağım %100 bir katılım olacak %100 Cumhur İttifakına çıkacak." dedi.

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan, sunuculuğunu Hakan Ural ve Hilal Özdemir'in yaptığı "Neler Oluyor Hayatta" programında seçim sonrası olan konuları ele aldı. 14 Haziranda yapılan seçimlerin sonucunda Cumhur İttifakın yüksek oran oy alması sonucu muhalif kesimden birçok insanın deprem bölgesine karşı çıkışlarına sert tepki göstermişti. Bu olaylardan sonra dikkat çekici cümleler kuran Hakan Ural, "Kuran hakkı için yanılırsam böyle zübük bıyık bırakıcağım" sözleriyle dikkatleri üzerine çekti.

 2. tur için geri sayımlar başlarken ünlü sunucu Hakan Ural'dan büyük bir iddia ortaya geldi. "Kuran hakkı için yanılırsam zübük bıyık bırakacağım %100 bir katılım olacak %100 Cumhur İttifakına çıkacak. Size cevabı öyle verecekler, bu lafımı unutma." sözlerine yer veren Ural, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na da sert sözler söyledi.

İlk turda önde oldukları sandıkların verilerinin engellendiğini öne süren ve türlü metotlarla rey oranına karşı çıkan Ekrem İmamoğlu'na Hakan Ural'dan sert çıkış geldi. "Onlar aldatan insanlardır. Şu anda Genel Başkanımızın oyu %49, Sayın Erdoğan'ın oyu %45 civarında net" sözlerine karşı Ural, "Bir İstanbullu olarak İstanbul Büyük Şehir Başkanı'na bir soru soruyorum. Alenen itham ettiğiniz bir kesim ve seçim sonuçları var. Bunları dediniz sonuçlar da tescillendi. Özür dileyecek veya istifa edecek misiniz?" ifadelerini kullandı.

19.05.2023
FACEBOOK
İNSTAGRAM