'Ağzıma s..tı!' Diyen Serdar Ortaç'a, Chloe Ne Yanıt Verdi?

'Ağzıma s..tı!' Diyen Serdar Ortaç'a, Chloe Ne Yanıt Verdi?

Şimdilerde TikTok'ta açtığı canlı yayınlarla adından söz ettiren ünlü popçu Serdar Ortaç, geçtiğimiz günlerde TikTok üzerinden yaptığı son açıklamalarla sosyal medyada gündem olmuştu.

Kadınlara dair sözleri büyük tepki çeken 53 yaşındaki Ortaç, olaylı bir şekilde ayrıldığı eski eşi Chloe Loughnan'ı da hedef almıştı.

"Eşitlik diye diye başımıza çıktınız. İpleri bu kadar vermeyin kadınlara; ayıp, yazık lan erkeklere" diyen Ortaç, şöyle devam etmişti: "Ben verdim eski karıma tüm ipleri, ne oldu? Ağzıma s..tı! İki tane göğsü var diye, o kadar."

Chloe Loughnan ise sevgilisiyle beraber Nişantaşı sokaklarında objektiflere takıldı. 12 senedir Türkiye'de yaşadığını ifade eden Loughnan, "Türk vatandaşı olmayı düşünüyor musunuz?" sorusu üzerine; "Çok istiyorum. 12 yıl oldu burada yaşayalı kendimi buralı gibi hissediyorum artık" yanıtını verdi.

Sevgilisiyle nişanlandığını ve seneye evleneceklerini belirten sunucu, "Seneye güzel bir düğünle evleneceğiz. Düğünümüzü Avrupa'da düşünüyoruz ama yüksek olasılıkla burada yaşarız. Seneye nişanlım da Türkçe öğrenmiş ve sizin sorularınızı kendisi cevaplıyor olur" diyerek gülümsedi. 

Eski eşi Serdar Ortaç'ın kendisi hakkında yaptığı açıklamalar hatırlatılan Loughnan, şu ifadeleri kullandı:

"Ben yorum yapmak istemiyorum. Herhalde özel hayatında bir sorun yaşıyor ki bunları söyledi. Benim Türkçem bu konuda ona cevap vermeye yetmiyor, yoksa çok güzel cevap verirdim. Sadece benim için değil bütün kadınlar için sert sözler söylemiş."

16.08.2023
FACEBOOK
İNSTAGRAM