Bircan Bali'nin programı bırakmasına Seren Serengil ne dedi?

Bircan Bali'nin programı bırakmasına Seren Serengil ne dedi?

Magazin yorumcusu Bircan Bali'nin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım magazin gündemine bomba gibi düştü. Uzun yıllardır Söylemezsem Olmaz'ı sunan ve pek çok isim için sert ifadeler kullanarak gündeme gelen Bali yeni sezonda programı bıraktı. Bircan Bali'nin haberini alan Seren Serengil dayanamadı.

Söylemezsem Olmaz yorumcusu Bircan Bali'nin sosyal medya paylaşımı gündem oldu. Bali, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı: "Değerli takipçilerim ve seyircilerim. 8 sezonu bitirdiğim Söylemezsem Olmaz programında bu yıl yer almayacağımı belirtmek isterim. Magazin programları için misyonumu tamamladığımı düşünüyorum. TV hayatımı yeni renklerle devam ettirmek istiyorum. Hepinize teşekkürler."

Bali'nin paylaşımı sonrası programı mobbinge uğradığını söyleyerek terk eden Seren Serengil'den imalı sözler gecikmedi.

"Benden sonrası tufan" diyen Seren Serengil şöyle dedi: "Benim ışığım herkesi aydınlatır. Bir süre sonra sanırlar ki o ışık kendilerinin sürer gider öyle. Bilmezler o ışığın kendileriyle ilgili olmadığını ta ki karanlıkta kalana gerçeklerini görünceye kadar. Eş olsun arkadaş olsun iş olsun ne olursa olsun bu kural hiç değişmedi."

17.08.2023
FACEBOOK
İNSTAGRAM