Elif Kaya, Hangi Arabesk Fantazi Şarkıyı Coverladı?

Elif Kaya, Hangi Arabesk Fantazi Şarkıyı Coverladı?

İbrahim Erkal 'HÜRMET' albümünden peş peşe yepyeni tekliler sürpriz sanatçılarla her hafta müzikseverlerin beğenisine yaz boyunca sunulmaya devam ediyor. Sıradaki şarkı popüler müziğin, sıra dışı şarkılardaki usta yorumcu kimliği ile öne çıkan ismi Elif Kaya. ''Unutulurmuş' İbrahim Erkal'ın 2002 yılında yayımlanan 'Aşkname' albümünde yer almıştı. Sözü müziği İbrahim Erkal'a yeni düzenlemesi Selim Çaldıran'a ait 'Unutulurmuş'un mix ve mastering'ini Candar Köker, şarkının video klip yönetmenliğini de Alp Can Yolyapan üstlendi. 

Zamanın ruhunu yakalayan şarkılara imza atan ve 11 Mayıs 2017'de aramızdan ayrılan, arabesk fantezi müziğin en önemli isimlerinden İbrahim Erkal, iki yılı aşkın süredir üzerinde titizlikle çalışılan çok özel bir saygı albümüyle anılıyor.

Uzun zamandır yeni bir proje yayınlamayan, Unkapanı'nın en güçlü yapım şirketlerinden Ulus Müzik etiketiyle çıkacak İbrahim Erkal "Hürmet" albüm serisinin prodüktörlüğünü İskender Ulus gerçekleştirdi.

3 bölümden oluşan albümden, kısa aralıklarla, albümde her tarzın en güçlü yorumcularının yeniden hayat verdiği şarkılar dinleyicinin beğenisine üçlü gruplar halinde her ay sunulmaya devam ediyor.

" width="560" height="314">

28.08.2023
FACEBOOK
İNSTAGRAM