Zen-G ve Ahmet Hatipoğlu, Ayırılanlar İçin Hangi Şarkıyı Yaptı?

Zen-G ve Ahmet Hatipoğlu, Ayırılanlar İçin Hangi Şarkıyı Yaptı?
Müzik dünyasının son dönemlerdeki en başarılı 2 ismi bir arada! Zen – G ve Ahmet Hatipoğlu "Kandıramam" şarkısı için güçlerini birleştirdi.
 
Zen-G ve Ahmet Hatipoğlu'nun yeni teklisi "Kandıramam", ikilinin naif ve akıcı vokallerine eşlik eden reggaeton ritimlerle keyifli bir şekilde birleştiriyor. Sözlerindeki dokunaklı sözleri ile kalpleri ısıtacak olan "Kandıramam" şarkısının girişinde Buse Ayla etkileyici sesi ile yer alıyor.
 
"Kandıramam" aslında başlamaması gereken bir kadın-erkek ilişkisinin sonradan iki tarafta da hissettirdiklerinden, gerçek sevginin kutsallığından ve yaşattığı ayrılma acısından bahsediyor. Parça ilerledikçe, Latin gitar armonileri ve akılda kalıcı nakaratı ile bir sinerji yaratarak dinleyiciyi etkisi altına alıyor.
 
Zen-G'nin duygusal, Ahmet Hatipoğlu'nun etkili bir performansı olan "Kandıramam", yeni bir aşk içerisinde olanlara bir öğüt hem de yeni ayrılan çiftlere teselli ikramiyesi niteliğinde bir şarkı.
 
Zen-G ve Ahmet Hatipoğlu'nun "Kandıramam" şarkısı lyric videosu ile aynı anda Sony Music Türkiye etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında.
28.10.2023
FACEBOOK
İNSTAGRAM