Deniz Seki Neden Ağladı?

Deniz Seki Neden Ağladı?

Deniz Seki, Antalya'da Ecc Tur'un 10. Yıl etkinliğinde sahne aldı. Ünlü şarkıcı annesi Güler Seki'yi geçtiğimiz ay kaybettikten sonra verdiği ilk konserde gözyaşlarına hakim olamadı. Seki, "Nasılsınız?" sorusu üzerine, "Biliyorsunuz annemizi kaybettik. Annemin vefatından sonra ilk kez şarkı söylemiş olacağım. Konuşurken güçlük çekiyorum" dedi.

Annesini kaybettikten sonra sahnelere dönen Seki, "Nasılsınız?" sorusu karşısında gözyaşlarına hakim olamazken, "Biliyorsunuz annemizi kaybettik. Annemin vefatından sonra ilk kez şarkı söylemiş olacağım. Konuşurken güçlük çekiyorum" dedi. Geçtiğimiz günlerde yaptığı "Yeniden Doğdum" açıklaması sorulan Deniz Seki, "Güzel yeni oluşumlar. Yeni şarkılar çok güzel şeyler olacak. Kendimi işime adadım. Çünkü diğer türlü hüzün çöküyor çok fena. En güzeli çalışmak şarkı söylemek" diyerek çalışmalarının olduğunu belirtti.

Özel hayatı ile ilgili soruya ise Seki, "Yolunda bildiğiniz gibi. Şu anda neyi biliyorsanız o yani. Bir arkadaşlığımız var" dedi.

Deniz Seki sanatçılar tarafından hazırlanan 100.yıl marşlarını çok beğendiğini söyledi. Ercan Gündoğdu ise "Ne mutlu Türkiye'liyim "mesajını iletti. Ecc Tur tüm kadrosuyla birlikte hem 10. Yıllarını hem de Cumhuriyetimizin 100. Yılını bir arada kutlayarak çifte mutluluk yaşadılar" ortaya çok renkli görüntüler çıktı.

04.11.2023
FACEBOOK
İNSTAGRAM