Doğuş, Yasak Aşk İddialarına Ne Dedi?

Doğuş, Yasak Aşk İddialarına Ne Dedi?

Bir televizyon programına çıkan Esra adındaki kadın, evli ve iki çocuk babası, şarkıcı Doğuş ile gizli aşk yaşadığını iddia etmişti. Doğuş, avukatı aracılığıyla açıklama yaptı.

Geçen hafta bir programa çıkan Esra ismindeki kadın, 9 yıldır Hoşkedem Hidayetkızı ile evli olan iki çocuk babası Doğuş ile gizli aşk yaşadıklarını hatta dini nikah kıydıklarını iddia etti.

Hakkındaki iddiaların ardından şarkıcı Doğuş, avukatı aracılığıyla açıklama yaptı.

"YAYINLARIN DERHAL DURDURULMASINI TALEP EDERİZ"

Doğuş'un avukatının Instagram hesabından yayınladığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

* Programda geçen hafta ısrarla adını geçirdiğiniz müvekkilim Doğuş hakkındaki iddiaların gerçeğe aykırı olduğunu kamuoyuna arz ederiz.

Programınızda yayınlanan, müvekkilin habersizce ve izni olmaksızın çekilmiş görüntülerinin yayınlanması; hem kaydeden hem de yayınlayan açısından Türk Ceza Kanunu'nun 133. ve 34. maddeleri ile özel hayatın gizliliğini düzenleyen Kişisel Verileri Koruma Kanunu'na aykırıdır ve suç teşkil etmektedir.

* Müvekkilim Doğuş'un evlilik hayatı ise kendisine özel olup sorumlu olduğu tek kişi de sevip saydığı ve şu an güzel bir evlilik yürüttüğü, çocuklarının annesi olan hanımefendidir.

* Hanımefendinin isminin zikredilmesi ve çocukların güvenliğini ihlal edecek ve psikolojisini bozacak şekilde yayın yapılması hem müvekkilimin eşinin hem de çocuklarının kişisel haklarına saldırı ve özel hayatlarının gizliliğinin ihlali niteliğindedir. Bu nedenle bu yayınların derhal durdurulmasını talep ederiz.

* Yukarı açıklanan hususlar sebebiyle tüm yasal işlemleri başlattığımızı, müvekkilin kişilik hakkını zedeleyen her türlü söylem ve iftiraya karşı sonuna kadar gideceğimizi kamuoyuna arz ederiz.

07.11.2023
FACEBOOK
İNSTAGRAM