James Brolin'den Cinsellik İtirafı!

James Brolin'den Cinsellik İtirafı!

Son olarak 'Life in Pieces' adlı yapımda yer alan ünlü oyuncu James Brolin, eşi Barbra Streisand ile birlikte verdiği bir röportajda evlenmeden önceki özel hayatlarına dair çok konuşulacak bir itirafta bulundu. Streisand söz konusu açıklama karşısında şoke olurken, röportajı yapan Gayle King'in yaptığı espri ünlü çifti güldürdü.

81 yaşındaki Streisand, nikah masasına oturmadan önce aşk yaşadıkları süre boyunca 83 yaşındaki eşinin kendisine üç kez evlilik teklifinde bulunduğunu söyleyerek; "Onu en az üç yıl denemek zorundayım" diye şaka yaptı.

Bunun üzerine araya giren aktör, "Ve bu üç yıl boyunca hiç cinsel ilişki yaşamadık!" dedi. Eşinin bu itirafta bulunması üzerine şoke olan Barbra, "Bunu söylememen gerekiyordu!" şeklinde cevap verdi.

Streisand, bunun nedeninin James'in daha önce iki kez, kendisinin ise bir kez evlenmiş olması olduğunu açıklayarak; "James, yine bitmeye mahkum bir ilişkiye başladığından endişeleniyordu" diye konuştu.

Röportajı yapan Gayle King, konuyla ilgili şaka yaparak; "Üç yıllık bekleyişin ardından düğünün geceniz çok güzel geçmiş olmalı" dedi. Ünlü çift, bu espri üzerine kahkahalarla güldü.

08.11.2023
FACEBOOK
İNSTAGRAM