Serdar Ortaç: 'Kıçını başını sallarsan güzel olmuyor!'

Serdar Ortaç: 'Kıçını başını sallarsan güzel olmuyor!'

Serdar Ortaç, önceki gece Etiler'deki Sahne İstanbul'daydı. Sahneye çıkacak olan şarkıcı, gazetecilerin röportaj ricasını kırmayarak soruları yanıtladı. Sosyal medyayı son dönemde sık sık kullanıp, oralardan canlı yayınlar yapan Serdar Ortaç, gelen paralarla ilgili itiraflarda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde Orhan Gencebay, müzik ile ilgili "Üretim durdu" demişti. Serdar Ortaç bu konuyla ilgili, "Biz gençken çok güzeldi. Gençtik o zamanlar isteğimiz çoktu. Şimdi hastalıklar geldi, yaşlandık. Yeni gençler yapacak. Bazı güzel şarkı yapan gençler de var. Bütün şarkılarımı okudular işte bence hepsi çok güzel. Herkesin dönemi var. 53 yaşımdayım ben. Artık yaşlandık diyebiliriz. Sahneye çıkınca yine herkes gülüyor ama bana, eğlendiriyorum. Çalışan demir paslanmaz" dedi.

Sosyal medyayı son dönemde sık sık kullanıp, oralardan canlı yayınlar yapan Serdar Ortaç, sosyal medyayı değerlendirdi. Sosyal medyanın zararları hakkında konuşan Ortaç, "Ağabey, konser afişi yayınlarsan güzel. Ama mutfakta video açıp kıçını başını sallarsan güzel olmuyor. Düzgün kullananlara çok faydalı oluyor. Bak insanlara yararımız da oluyor. Adanalı bir çift buldum. Sesleri harika güzel. Hoşuma gidiyor onlarla birlikte şarkılar söylemek. Ben de kafa dağıtıyorum. Gönderilen hediyeleri de ben ihtiyacı olanlara atıyorum. Hediyeyi de onlara göndersinler bana lazım değil ki. Dünya paralar gönderiliyor yani. Ben başkalarına gönderiyorum." dedi.

 

20.11.2023
FACEBOOK
İNSTAGRAM