Eski Eşi, Ece Erken'e Neden Uzaklaştırma Kararı Aldırttı?

Eski Eşi, Ece Erken'e Neden Uzaklaştırma Kararı Aldırttı?

Ece Erken, 7 yıl önce boşandığı Serkan Uçar'ın kendisine uzaklaştırma kararı aldırdığını açıkladı. Ece Erken hem karara hem de eski eşine tepki gösterdi.

Ece Erken, 2014 – 2015 arasında Serkan Uçar ile evlilik yaşamıştı. Boşandıktan sonra polemikleriyle sık sık gündeme gelen eski eşler arasındaki gerilim bitmek bilmiyor.

Ece Erken, eski eşinin kendisine uzaklaştırma kararı aldırdığını açıkladı. Erken, "Yurt dışına çıktığım an hemen uzaklaştırma ve koruma kararı alınmış. Bu nasıl oluyor? 6284 numaralı kanunda amaç, bizleri ve evlatlarımızı rezil adamlardan koruma. Ama yurt dışında yaşamasına rağmen kurda kuşa borcu olup, numaradan Türkiye'de tek bir mal üstünde bulundurmayan, icraya gittiğimizde burada yaşamıyor denilen şahıs, icraya gittiğimiz o adresi verip ben 'Burada yaşıyorum ve ben bir zavallıyım beni koruyun' dediği devletin hâkimine başvurup 6284'ten yararlanabiliyor. İki günde bir erkeğin aldığı koruma kararını gerçekte ihtiyacı olup savunmasız bir kadının alamaması ne acı" dedi.

20.11.2023
FACEBOOK
İNSTAGRAM