Nico Williams'ı Kim Aldattı?

Nico Williams'ı Kim Aldattı?

Athletic Bilbao'nun genç yıldızı Nico Williams'ın adı bu kez ihanet iddiasıyla gündeme geldi. Real Madrid'in ilgi gösterdiği genç yıldızın eski sevgilisi, çarpıcı bir açıklamada bulundu.

La Liga ekiplerinden Athletic Bilbao'nun genç futbolcusu Nico Williams'la ilgili çarpıcı bir iddia geldi. Nico Williams'ın eski sevgilisi Lucia Correa, birlikte olduğu dönemde genç futbolcunun kendisini aldattığını dile getirdi.

Lucia Correa, Nico Williams'ın kendisiyle birlikte olduğu dönemde başka sevgililerinin de olduğunu belirtti. Nico Williams'la kısa süreli bir ilişki yaşadıklarını dile getiren Lucia Correa, "4 ay birlikteydik ama sanki hiç orada değilmişim gibi geliyordu çünkü bence başkalarıyla da ilişkisi vardı" dedi.

Nico Williams'tan ayrılık sürecinde kararı kendisinin verdiğini vurgulayan Lucia Correa, "Ayrılma kararını ben aldım çünkü beni aldattı" diye konuştu. Lucia Correa'nın bu açıklamalarının ardından Nico Williams'tan herhangi bir cevap gelmedi.
 
İspanyol futbolcu bu sezon Athletic Bilbao formasını 10 maçta giydi. Nico Williams bu karşılaşmalarda 1 gol sevinci yaşadı. Genç oyuncu aynı süreçte 5 asist üretti.
20.11.2023
FACEBOOK
İNSTAGRAM