Selin Karaağaç'tan Yeni Tekli: 'Deprem'

Selin Karaağaç'tan Yeni Tekli: 'Deprem'
"Sor Beni" ve "Bahar" isimli teklileriyle müzik yolculuğunu sürdüren Selin Karaağaç, yeni şarkısı "Deprem" ile kısa bir aranın ardından dinleyicilerle buluşuyor. BeatsByGirlz ve British Council'in Benim Şehrim Benim Sesim projesinde yer alan 20 kadın müzisyen arasında olan ve düzenlenen festivalde sahne alan Karaağaç, bu süreçte bir yandan mimarlığa devam ederken bir yandan yerel mekanlarda sahne almaya devam ediyor.
 
Bağımsız olarak yayınladığı yeni teklisi "Deprem", alternatif elektronik tınılara sahip ve şarkıda Karaağaç'ın güçlü yorumuyla vokali ön plana çıkıyor. Alışılagelmiş tekrarlardan farklı bir deneyimle karşılaşınca deprem gibi sarsılmanın, konfor alanından çıkmaya davetin şarkısı. Gerçeğinin değişmesini ve buna hayretle kabullenmeye çalışmayı, cesarete gelip cesaretlendirmeyi işliyor.
 
Sözü Selin Karaağaç'a, müziği Selin Karaağaç ve Güneş Özgeç ortak çalışmasına ait şarkının prodüktörlüğünü de Güneş Özgeç üstlendi ve back vokallerde eşlik etti. Mix Alp Turaç'a, Mastering Erdem Helvacıoğlu'na ait.
26.11.2023
FACEBOOK
İNSTAGRAM