Serdar Ortaç: 'Sağlıklı olduğum günleri özlüyorum'

Serdar Ortaç: 'Sağlıklı olduğum günleri özlüyorum'

Sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren Serdar Ortaç, Alişan'ın konuğu oldu. Kumar oynamasıyla bilinen Ortaç programda "Parayı koyacak yer bulamıyordum. Kumar oynamam beni mahvetti" dedi.

Serdar Ortaç, TRT1'de yayınlanan 'Alişan ile Hayata Gülümse' programına konuk oldu. Samimi açıklamalar yapan Serdar Ortaç ilk meşhur olduğu yılları ve sonradan yaşadığı çöküntüyü anlattı. Kumar tutkusu yüzünden bankalara 10 milyon TL borcu olan ve bir süre önce bu borçlarını kapatan Ortaç bir itirafta bulundu: '35 sene kumar oynadım, kazananı görmedim'
 
İşte Serdar Ortaç'ın çok konuşulan açıklamaları...
 
İlk meşhur olduğum zaman rüyada gibiydim. Bir lisenin önünden geçerken, 'Serdar Ortaç' diye bağırmaya başladılar çok şaşırdım. Meşhur olduğumu anladım. Gelecekle ilgili hiç plan yapmadım. Rahmetli babama dedim ki 'parayı koyacak yer bulamıyorum' o da bana 'oğlum bankaya yatır sana' dedi. O zaman bütün bankalarda param vardı. 'Sen onu da yiyeceksin' dedi. Ben o paranın biteceğine inanamazdım, demek ki oluyor. Paraya hiçbir zaman değer vermedim.
 
Programda şarkıcıya, "Bu hayatta seni en çok üzen olay ne?" sorusu soruldu. Ortaç, soruya şöyle yanıt verdi:
 
"Ölümler, çok para kaybetmem, çok kumar oynamam beni mahvetti. Şimdi yok ama çok geç oldu. Yemin ediyorum kazanamazlar. Pazartesi 1 kazanırsa çarşamba 2 kaybeder. Kendini kaybederse 10 gider. 10 lirayı geri almak için 10 senen gider. Hiç kimse kazanamaz, kazansam ben kazanırdım 35 senedir oynuyorum. İnsan sadece mesleğinden kazanır. Belki mesleğinden kazandığı az geliyor ama kumardan kazanamazsınız. En iyi evlerde oturdum, en iyi arabalara bindim. Her şeyin en lüksünü yaşadım. Öyle bir hayat yok. Kimseyi de kıskanmamak lazım."
 
Serdar Ortaç sağlık sorunları yaşadığını da anlatarak "Sağlıklı olduğum günleri özlüyorum" dedi.
 
05.01.2024
FACEBOOK
İNSTAGRAM