Hakan Girit, Neyden Korkuyor?

Hakan Girit, Neyden Korkuyor?
1986 yılında Grup Piramit'in solistliğini yaparak profesyonel müzik hayatına başlayan, yaklaşık 35 yıldır albüm ve konser çalışmalarına aralıksız devam eden, başarılı müzisyen Hakan Girit söz ve müziği kendisine ait olan yeni şarkısı 'Korkuyorum' 'u sevenleriyle buluşturdu. Bodrum'da uzun zamandır yaşayan Hakan Girit, yönetmenliğini Atilla Dündar'ın üstlendiği 'Korkuyorum' şarkısına bir de klip çekti.
 
Amerika'daki single'ı ses getirdi.
 
2020- 2023 yılları arasında 14 tekli / single çalışması yapan Girit, Türk ve Amerikalı müzisyenlerin yer aldığı İstanbul- New York- Los Angeles arasında maceralı yolculuklar sonunda "First morning light"ı tamamladı. Prodüktörlüğünü Amerikalı Danny Stimac'in yaptığı ve Amerika'da ses getiren parçanın sözlerini Amanda Stimac'le ile birlikte yazan sanatçı, Amerika'da çok ses getirdi.
 
Sahne çalışmaları ve üretimiyle dünyaya seslenen "Hakan Girit", özellikle son on yıldır uluslararası otellerde , Ege ve Akdeniz sahilleri ağırlıklı olmak üzere İngiliz, Alman, Belçikalı, Rus, Ukraynalı, Hollandalı v.b. gibi ülkemizi ziyaret eden on binlerce turiste, konserler verdi Hakan Girit, "Ülkemin tanıtımı adına, ben ve ekibim (Euro pop soundlu ) kendi bestelerimin de yer aldığı Türkçe ve İngilizce geniş bir repertuarla bir nevi kültür-sanat turizm elçiliği yapmaya devam ediyoruz" diye konuştu.
" width="560" height="314">
 
19.01.2024
FACEBOOK
İNSTAGRAM