Kardelen'in ilk albümü 'HABİBİ' yayında!

Kardelen'in ilk albümü 'HABİBİ' yayında!
Oryantal ritimlerle boyalı, poptan R&B'ye uzanan vokal yorumuyla KARDELEN'in, söz yazımını ve prodüksiyonunu kendi üstlendiği ilk albümü "HABİBİ" tüm dijital platformlarda. Albümün çıkış şarkısı NEREDE'nin dikkat çeken animasyon klibi ise yayında!
 
İki yıllık bir süreçte kavrulan "HABİBİ"nin ateşi serpilerek içinize akacak. Uzunçalar öncesi yine Universal Music etiketi ile dinleyiciyle buluşan tekliler "KUMAR", "HANCI" ve "İHYA"nın harladığı heyecan, sanatçının ses evrenine yaptığı yeni dokunuşlarla çeşnilendi.
 
Konuk kadrosu zengin ve güçlü albümde KARDELEN'e eşlik eden isimler şöyle: Altuğ Öncü, Artz, Bora Yavrucuk, Danny Shnaiderman, Deniz Tekin, Dilan Balkay, Elif Dikeç, Eren Alıcı (Evdeki Saat), Mabel Matiz, Rıza Sarıtaş, Sarp Taha Gürkan, Tolga Akdoğan (Adamlar), Ozan Kısaparmak ve Velican Sagun. Adi Rotem, Bahadır Çavaş, Bora Yavrucuk ve Emre Malikler de yapımda imzası olan isimler. Kapak fotoğrafı Rıdvan Güngördü, styling Bedirhan Taşçı, saç ve makyaj sırasıyla Ali Kaan Özen ve Betül Deveci, tasarım ise Nada Abdulla elinden.
08.02.2024
FACEBOOK
İNSTAGRAM