DOU'nun Üşümem Ondan Değil!

DOU'nun Üşümem Ondan Değil!
Türkçe slov pop tarzında yayımladığı Günahlarım ve Acıtır Kıyametin şarkıları ile başarı yakalayan ve bu janrda üretimlerine devam eden genç sanatçı DOU, Üşümem Ondan Değil isimli ayrılık sonrası hikayesini anlattığı serinin üçüncü şarkısını Warner Music Türkiye etiketiyle dinleyicilerle buluşturdu.
 
Kendine has vokal tarzı ile dikkat çeken ve kendi soundunun temellerini atan DOU, yine duygusal tarafı çok güçlü, derin ve vurucu bir şarkıya imza atarak ayrılık dönemini yaşayan herkesle müziği aracılığıyla özel bir bağ kuruyor.
 
Sözleri DOU ve Dilan Filiz'e, müziği ise DOU'ya ait olan Üşümem Ondan Değil şarkısının prodüktörlüğünü Ati Pikal üstleniyor. Ediz İre'nin mix ve mastering çalışmasındaki özel dokunuşları ise şarkıyı bambaşka bir noktaya taşıdı.
 
Müzik kariyerinde emin adımlarla ilerleyen ve tarzı ile kitlesini günden güne büyüten DOU, yeni şarkısının hikayesini şu sözlerle anlatıyor: ''Bir ayrılık sonrası yaşadığım duygu değişimlerini ve ayrılık sürecini hikayelendirip anlatmaya başladığım bu yolculukta, Günahlarım ve Acıtır Kıyametin şarkılarımın devamı niteliğinde olan Üşümem Ondan Değil ile daha çok ayrılık sonrası yaşadığımız değişim üzerinde duruyorum. Hayatının herhangi bir döneminde benim yaşadığım gibi ayrılığın yarattığı duygu değişimini yaşamış binlerce insanın geçirdiği evreleri şarkılarım yoluyla anlatmaya çalışıyorum. Ayrılık sonrası yalnızlığa artık alışmış ama hala özlem içeren bir çerçeveden baktığım bu şarkımda, aynı zamanda artık değişimi öğrenişim ve ona adapte oluşumu da aktarıyorum. Bir ayrılık sürecinin bitişinin ardından açık bırakılan kapılara duyduğum heyecanı, yeni hayatıma bakış açımı ve aynı kişiyle farklı bir hayat betimlememi Üşümem Ondan Değil şarkımda bulabilirsiniz."
15.03.2024
FACEBOOK
İNSTAGRAM