KÖFN'den 'Gitme Sana Muhtacım' Yorumu

KÖFN'den 'Gitme Sana Muhtacım' Yorumu
Türk müziğinin efsanevi sanatçısı Selami Şahin'e saygı niteliğinde hazırlanan "Selami Şahin Şarkıları 2" albümü, birbirinden iddialı sanatçıların seslendirdiği şarkılarla dinleyicilerle buluşmayı sürdürüyor.
 
Gökhan Türkmen'in "Alışmak Sevmekten Zor" ve Can Ozan'ın "Gözler Kalbin Aynasıdır" şarkılarıyla büyük ses getiren "Selami Şahin Şarkıları 2" albümü, yoluna KÖFN'den "Gitme Sana Muhtacım" ile devam ediyor.
 
Son yılların en çok dinlenen müzik ikilisi KÖFN'ün yeniden yorumu ve düzenlemesiyle günümüze uyarlanan "Gitme Sana Muhtacım", elektronik pop müzik altyapısı ve grubun kendine has yaklaşımıyla dinleyicilere büyük bir sürpriz yaşatıyor.
KÖFN'den 'Gitme Sana Muhtacım' Yorumu
 
Selami Şahin'in en önemli eserlerini popüler müzik dünyasıyla buluşturan "Selami Şahin Şarkıları 2" albümü, Gökhan Türkmen, Can Ozan ve KÖFN'den sonra Koray Avcı, Göksel, Ceylan Ertem, Serkan Kaya ve Elif Buse Doğan gibi birbirinden güçlü sanatçıların seslendirdiği şarkılarla devam edecek.
 
Her hafta yeni bir şarkı ile müzikseverlerin beğenisine sunulan albümün müzik direktörlüğünü Lider Şahin üstenirken projenin görsel dünyası Ethem Onur Bilgiç imzası taşıyor.
 
ĶÖFN'den yeniden duyduğumuz "Gitme Sana Muhtacım" Lider Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında!
" width="560" height="314">
17.03.2024
FACEBOOK
İNSTAGRAM