Ferhat Göçer GRAMMY' mi Aday?

Ferhat Göçer GRAMMY' mi Aday?

Kanada'da yaşayan besteci-prodüktör Alvand Jalali, İranlı müzisyenler Mehrdad Nasehi ve Mareechi Asu ile 3 şarkı hazırlamak üzere anlaşan Ferhat Göçer, Alvand Jalali'nin yapacağı yeni bir şarkı ile Kuzey Amerika Turnesi kapsamında gittiği Kanada'da stüdyoya girmeye hazırlanıyor. Ferhat Göçler bu şarkıyla Grammy için adaylığa başvuracağını açıkladı.

Daha önce de Grammy adaylıkları olan besteci-prodüktör Alvand Jalali bu sefer şansını Ferhat Göçer ile kullanacak.

Ferhat Göçer'in Kuzey Amerika Turnesi Başlıyor

29 Mart'ta Dallas'da başlayacak olan turne 30 Mart New York, 31 Mart Toronto, 1 Nisan Boston ve 6 Nisan Toronto konseri ile son bulacak.

Ferhat Göçer Turne kapsamında gittiği son durak Toronto'da Grammy adayı olacak şarkının kaydı için stüdyoya girecek ve sonrasında orada bu şarkıya bir video klip çekecek.

Azeri Sanatçı ile Düet Yapacak

Ferhat Göçer, Kuzey Amerika turnesi öncesinde Azerbaycan'ın genç popüler sanatçısı, aynı zamanda kendisi gibi doktor olan Elnar Xelilov ile "Minnettarım" adlı şarkıda düet yaptı.

Şarkının söz ve müziği Elnar Xelilov'a ait. Klip yönetmeni ise Bakhtiyar Alakbarov oldu ve klip için Bakü'de bir hastane kapatıldı. Sanatçılar klipte iki cerrahı canlandırdılar.

27.03.2024
FACEBOOK
İNSTAGRAM