Müslüm Gürses'in Hiç Duyulmamış Şarkıları Gün Yüzüne Çıkıyor!

Müslüm Gürses'in Hiç Duyulmamış Şarkıları Gün Yüzüne Çıkıyor!
Geçtiğimiz günlerde müzik dünyasına bomba gibi düşen, yepyeni şarkılardan oluşan Müslüm Gürses albümünün detayları açıklandı! Elenor Müzik Muhteşem Candan yapımcılığında, geçmiş yıllarda kayda alınan ve daha önce dinleyici ile hiç buluşmamış 6 şarkısı, tüm dijital ortamda yayına açıldı.'
 
Sesi ve kişiliğiyle müzik tarihine damga vurmuş, sadece Türkiye'de değil, dünyanın dört bir yanında milyonlarca hayranı bulunan, Müslüm Gürses, bıraktığı müzikal mirasın yeni parçaları ile sanat dünyasında yaşamaya devam edecek.
 
Tozlu Raflar albümünde 2 büyük usta buluştu, Söz ve Müziği "Kayahan Açar'a ait olan "Sarı Saçlarından Sen Suçlusun" isimli eseri Müslüm Gürses kendi tarzında ve yeniden seslendirdi,
 
11 Yıl önce kaybettiğimiz "Müslüm Gürses'in Hologram ve Yapay Zeka teknoloji ile hazırlanan görüntülerini canlı bir orkestra eşliğinde sahnede seslendirmiş olması.
 
Proje yayınlanması ile büyük heyecan yarattı. Şimdiden gündem yaratan altı şarkılık bu çok özel albümün, şarkı listesi şu şekilde: Elenor müzik etiketi ile tüm dijital platformlarda yayında.
21.04.2024
FACEBOOK
İNSTAGRAM