Ferhan Metin

Ferhan Metin
Tüm Yazıları

Ferhan Metin Yazılarıyla "Müzik Habercisi" Platformunda

16 Ocak Ankara doğdu. Kamu Yönetimi ve Halkla İlişkiler bölümünde yüksek öğrenimini tamamladı. Almanca bilen Ferhan Metin, 25 yıl devlet memurluğu içinde Anadolu'nun pek çok ilinde görev yaptı. En son İstanbul Polis Radyosunda sayısız programın prodüktörü ve sunuculuğunu yaptıktan sonra emekli oldu.

Dublaj sanatı eğitimi aldı, bazı filmlerin ve emniyet müdürlüğünün bünyesinde hazırlanan bazı belgesellerde seslendirme yaptı.

2021 yılında yazmış olduğu romanı kitapseverlerle buluşturan Ferhan Metin, halen Ghetto Müzik Production ile müzik sektörünün Radyo PR ve konser organizasyonları içinde yer alıyor.

Üç kız çocuğu üç tane de kedisi var. Ferhan Metin kendisini anlatırken "Doğaya ve içinde olan canlılara saygım ve sevgim sonsuz. Kendimi sorumlu hissettiğim bu alanda elimden geldiği kadar destek vermeye çalışıyorum. Öğrenmenin sınırsızlığının sarhoşu, bilginin bilimin aşığı, vicdanımın bekçisi, yarınlarının gençliğin borçlusuyum. Bir garip geldi geçti olmamak için, bildi geçtinin yolcusuyum" diyor.

Tüm Yazıları
FACEBOOK
İNSTAGRAM