Seren Uzun İkinci Teklisinde "Yalnız"

Seren Uzun İkinci Teklisinde

''PULİM '' şarkısıyla dikkat çeken ,sosyal paylaşım sitesi Youtube 'da yaklaşık 3 ayda 25 milyon izlenme sayısına ulaşırken, merak konusu olan '' Seren Uzun '' ikinci teklisi Yalnız'ın hikayesini anlatıyor. 

Seren Uzun'u tanıyabilir miyiz?

Merhabalar.. 1992 Trabzon doğumluyum. Küçük yaştan beri müziğe ilgim vardı. Liseyi Trabzon'da okuduktan sonra Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Müzik Bölümünü tamamladım. Formasyon eğitimi alarak ilk öğretmenliğe 2015 yılında Ankara'da başladım. Daha sonra özel sebeplerden dolayı İstanbul'a taşınarak öğretmenliğe devam ettim. 2017 yılında Spikerlik ve Sunuculuk eğitimi aldım. İlk single çalışmam Pulim ile 50 Milyona ulaşarak sektöre güzel bir giriş yaptım.

 

Seren Uzun İkinci Teklisinde

''Yalnız ''isimli yeni tekliniz nasıl oluştu? Hikayesini anlatır mısın?

Pulim şarkımdan sonra .tek başıma ilerleyeceğim müzik yolculuğumda profesyonel çalışmalara imza atan Back Drop Media ile yoluma devam etmeye karar verdim. Başarılı projelere imza atan Emre Şakar bana "Yalnız" isimli şarkısını verdi. Düzenlemesi Opirus Müzik e ait olan şarkım profesyonel ve samimi bir ekiple hayata geçti…

 

Seren Uzun İkinci Teklisinde

Video klibinizden bahseder misin? Klip yönetmenliğini kim yaptı? Klipte bir hikaye var mı?

Doğayı ve yeşili seven biri olarak kliplerimde bunu kullanmayı tercih ettiğimden. Pulim şarkımda olduğu gibi yeni şarkımda da doğayı kullandık. Klip yönetmenliğini Tahsin Güney yaptı. Klipte birçok sanatçının kendi içinde yaşadığı gerçekliliği yansıtan bir hikaye var.Ayrıca kimsenin bilmediği sürpriz bir bölüm yer alıyor….

 

Seren Uzun İkinci Teklisinde

Seren Uzun'un hedefleri nelerdir?

Her zaman kendimi geliştirmeyi. yenilemeyi , keşfetmeyi seven biriyim. Farklı alanlarda eğitimler alıyorum. Şimdi sorumluluğum arttı. Bundan sonraki hedefim daha geniş bir kitleye hitap etmek, adım adım sesimi ve şarkılarımı tüm dünya 'ya duyurmak... Müzik adına, oyunculuk adına çok güzel projelerde ilerleyen zamanlarda kısmetse yer alacağım. Müzikten sonraki hedeflerim arasında oyunculuk yer alıyor. İyi ve güzel projelerde yer almak beni mutlu edecek.

 

Seren Uzun İkinci Teklisinde

Yakın zamanda yer alacak projeleriniz varsa anlatır mısın, dinleyiciyi neler bekliyor?

Müziğin sonu yok. Daha çok çalışmak, üretmek lazım. Elbette ki projelerimiz var. Yaza kadar 2 düet 2 tekli projelerimizi şimdiden ekibimle hazırladık. Bu zor günlerimizi atlattıktan sonra hepsini sevenlerimiz ile inşallah buluşturacağız.

 

Seren Uzun İkinci Teklisinde

Yakın zamanda sahne var mı?

Yurtiçi ve yurtdışında anlaşma sağladığımız sahnelerimiz var. Takvimleri tek tek ilerleyen zamanda resmi sosyal medya hesaplarımdan paylaşacağız.

 

Seren Uzun İkinci Teklisinde

Sahnede Seren Uzun nasıl bir repertuar ile dinleyiciyle buluşuyor?

Single 'larımda devamlılık olarak şuan ilerliyoruz. Sahne de kendimi bulduğum, iyi hissettiğim her tarzı dinlerim ve seslendiririm. Kısacası sahnede ayrı ayrı tadlar var.

Örnek aldığınız isimler var mı?

Duruşunu, yorumunu, bestelerini başarılı bulduğum ,takdir ettiğim bir çok isim var. Mesela; Volkan Konak ve Tarkan

Düet yapma hayaliniz olsa, kimle yapmak istersiniz?

Tarkan Tarkan Tarkan

İlerleyen zamanda albüm yapmayı düşünüyor musun?

Düşünüyorum. Sadece şu an uzak bir plan benim için.

 

Seren Uzun İkinci Teklisinde

Müzik sektöründe yer alan yeni çıkan çalışmaları takip ediyor musun? Kimleri beğeniyorsun?

Takip etmeye çalışıyorum. Özellikle dijital ortamlarda belli bir kitleye sahip yeni isimler var. Tuğkan'ın sesini ve kalemini beğeniyorum.

 

Seren Uzun İkinci Teklisinde

Seren Uzun'a sosyal medyadan nasıl ulaşılabilir?

İnstagram : @serenuzuntr

Twitter: @serenuzunn

Facebook: Seren Uzun

Röportaj: Funda Alkan

24.04.2020
FACEBOOK
İNSTAGRAM