Erkan Güleryüz'ün Yaktığı Gelinliğin Sırrı Ortaya Çıktı!

Erkan Güleryüz'ün Yaktığı Gelinliğin Sırrı Ortaya Çıktı!

Klibinde gelinlik yakan şarkıcı Erkan Güleryüz, Müzik Habercisi'nde Michael Kuyucu'nun konuğu oldu. Michael Kuyucu'ya açıklamalarda bulunan Erkan Güleryüz'ün röportajından öne çıkan satır başlıkları şu şekilde:

Erkan Güleryüz'ün Yaktığı Gelinliğin Sırrı Ortaya Çıktı!

"Yaktığım Gelinliği Letgo'dan Aldım"

"Söyletmeyin Beni" klibinde bir gelinlik yakıyorum ben. 20 bin liralık gelinlik ama sonuçta işin özüne baktığında asıl hikayesi şu: Sonuçta biz klip prodüksiyonunu hazırlıyoruz. Klibin yönetmeni benim prodüktör bir arkadaşım. Prodüktör arkadaşıma diyorum ki 'Bir tane gelinlik bulalım gelinlik yakacağım.' O tabii gelinlik kiralama şirketlerine bakıyor biz böyle o dönem için gelinlik kiralamak istediğinde 3-4 bin lira günlük kiralama için veriyorlar ama yakamıyorsun da gelinliği alıp götürmen lazım yakıyormuş gibi yapman lazım. Ben de onu istemiyorum. Sonra aklıma bir şey geldi. Letgo'ya girdim ikinci el gelinlik satıyordur birileri mutlaka diye. Hakikaten çok komik ama 450 liraya aldım gelinliği. Hanımefendi "Siz ne için alacaksınız gelinliği?" diye sordu. "Klip çekeceğim de klipte bu gelinliği yakacağım" dedim. Hanımefendi "Aa nasıl olur, nasıl yapacaksınız? Ben 2 sene önce bunu 20 bin liraya diktirdim" diyince, "Kusura bakmayın olabilir ben bunu prodüksiyon için alıyorum" diyince bu aramızda bir espri oldu. Benim de basın danışmanım konuyu böyle köpürttü.

Erkan Güleryüz'ün Yaktığı Gelinliğin Sırrı Ortaya Çıktı!

"Kötü Olup da Magazinden Patlayan İnsanlar Var"

Rnb'nin ve deephouse'un bir dinleyicisi var. Bunların bir dönemi var. Bazıları çok güzel, bazılarını gerçekten çok kötü buluyorum. Yani her tarzda olduğu gibi bazıları gerçekten çok iyi ve dinlenebiliyor. Yaptıkları işte gerçekten yetersiz bulup dinleyemediğim de oluyor. Müzik üretiminin fıtratında olan bir şey bu. Herkes çok iyi bir şey yapacak ya da herkesin her yaptığı herkes tarafından sevilecek diye bir sabit kavram yok. Gerçekten iyi olup da hak eden yerlere gelenler var. Gerçekten çok kötü olup da tamamen bir anda gündemin magazinel bir tarafından tutturup birtakım popülerlik yakalayan gençlerimiz de var, ama işin sonunda üretmeye iyi şekilde devam eden, ayıklanıp üstte kalmaya ve yapmaya devam ediyor. Anlık popülerlikleri örneklendirmek bir işe yaramıyor. Kendi aramızda konuşurken şu adam da şunu yaptı da ne patladı olacak şey değil bu da olur mu falan diyorsun tamam evet patladı ama nasıl anlatabiliyor muyum?

Erkan Güleryüz'ün Yaktığı Gelinliğin Sırrı Ortaya Çıktı!

"Paylaşımlar Çok Hızlı, Şarkılar Çok Hızlı"

Popülerliğin devamı nereye kadar? Bizim hangi ortamımızda hangi paylaşımımızda hııı diyip gülüp mü konuşuyoruz acaba şarkıyı? yani öyle bir popülerlik mi, yoksa vay be ne güzelmiş diyip içimize işleyen bir popülerlik mi? Bu kavramlar çok birbirine giriyor ama tabii tüketim dünyası sosyal medya paylaşımlar çok hızlı, şarkılar çok hızlı çıkıyor. Ben şarkıyı çıkartalı 2 gün oldu otomatik olarak "Şarkı ne zaman geliyor?" diye bir soru gelince ben de şaşırıyorum yani. Daha 2 gün oldu çıkalı ben 2 gün önce çıkarttığım şarkıyı hazır hale getirebilmek için 1.5 ay klibini düşündüm, 2 ay stüdyoda çalıştım. Hadi onun beste aşaması vs var tamam şarkımız var ama bunun bir keyfini sürelim yahu.

27.01.2023
FACEBOOK
İNSTAGRAM