Gökçe Kırgız "Pişmanlar Ülkesini" Nasıl Hazırladı?

Gökçe Kırgız

'' Pişmanlar Ülkesi'' isimli yeni şarkın nasıl oluştu. Hikayesini anlatırmısın?

Tüm hazırlıklarını pandemi sürecinde yaptığımız bir çalışma oldu. Aslında çok hızlı gelişti her şey her projemde olduğu gibi.

Gökçe Kırgız
 

Şarkının söz ve müziği Murat Güneş'e ait. Muratla son 3 şarkıdır beraberiz. Şu an yine 2 tane inanılmaz güzel şarkı beni hazırladı. Pişmanlar Ülkesinin aranjesini de Erhan Bayrak yaptı.

"Pişmanlar Ülkesi" adlı şarkının video klibi nerede çekildi, yönetmen olarak kiminle çalıştın?

"Pişmanlar Ülkesi" klibimin yönetmenliğini Ecem Gündoğdu görüntü yönetmenliğini ise Veli Kuzlu üstlendi. Dış çekimler Kilyos yollarında çekildi. Bazı yerler Sarıyer girişinde tünellerde çekildi. Büyük bir kısmı da Maslak'ta stüdyoda çekildi.

Birçok hit şarkıya imza attınız ve dinleyicileriniz tarafından çok sevildiniz, ilk günden bu güne başarınızın sırrını söyler misiniz?

İşime olan bağlılığım başka bir sırrı yok. Biz bu projeyi hazırlarken bir sonraki projede ne yapalı mı ekipçe konuşmaya başlıyoruz bile. Biraz iş kolik olabilirim.

Gökçe Kırgız


Yakın zamanda sahne var mı?

Aslında birçok sahne teklifi oldu ama açıkçası ben cesaret edemedim ancak sahnede olmayı, şarkı söylemeyi de çok özledim. Bu yüzden İzmir Mumlu Sahnesi'nde sevenlerimizle buluşup hasret gideriyorum. Sosyal medyamdan takip edebilirler konser takvimimi.

Oyunculuk düşünüyormusun?

Yakın bir zamanda sürpriz bir dizide konuk oyuncu olarak yer aldım. Farklı bir heyecanmış. Bana uygun bir rol olursa neden olmasın.

Müzik sektörünün şu an ki durumu sizce nasıl?

Çok uzun zamandır sektörde sıkıntılar vardı üzerine bir de pandemi gelince sıkıntı daha da büyüdü. Ancak ben hep şöyle bakıyorum duruma; bu bir süreç ve elbette geçecek.

Gökçe Kırgız


Gökçe Kırgız 'ın ilerleyen zamandaki hedefleri neler?

Bende hedefler de projelerde bitmez. Şimdi bir şey söylemek istemiyorum ama çok güzel sürprizlerim olacak akustik projelerim çıkacak. Bir tanede arabesk sürpriz olabilir, o yüzden bence takipte kalın.

Gökçe Kırgız

Sosyal Medya ile aran nasıl? Sosyal medyanızı kendiniz mi yönetiyorsun? Son olarak Sosyal medya dan sana nasıl ulaşılabilir?

Sosyal medyada yaşıyorum gibi bir durum söz konusu aslında. Sosyal medyamı yöneten bir ekibim var ama tabi ki her şey kontrolüm dahilinde. Hatta arada fazla kontrolümde oluyor.

29.09.2020
FACEBOOK
İNSTAGRAM