Çağrı Kaymak Yeni Teklisi 'Sensiz de Severim Seni'yi Anlatıyor

Çağrı Kaymak  Yeni Teklisi 'Sensiz de Severim Seni'yi Anlatıyor

Çağrı Kaymak kimdir?

-2001 Samsun doğumlu bir müzisyenim. Tek hayalim ve tek hedefim büyük konserler verebilen tanınan bir müzisyen olmak. Doğduğum şehirde yaklaşık 5 yıl boyunca bar, kafe ve restoranlarda canlı müzik yaptım. Bunların dışında aktif olarak spor yapıyorum. Zamanımın büyük bir kısmı beste yapmakla geçiyor ve son zamanlarda yazmış olduğum besteleri yayınlıyorum.

"Sensiz de Severim Seni" nasıl oluştu?

-Yazarken büyük bunalımlar geçirdim. Yıllarca peşinden koştuğum bir kadın artık beni umursamıyordu ve bende "Sensiz de Severim Seni" diyerek aşka olan bakış açımı gösterdim. Onu sevmek için ellerine, dudaklarına ihtiyacımın olmadığını, sadece onu sevebileceğimi dile getirdim.

Çağrı Kaymak  Yeni Teklisi 'Sensiz de Severim Seni'yi Anlatıyor

Çağrı Kaymak'ın hedefleri neler?

-Çok tanınan bir müzisyen olmak eğer bir gün on binlerce insanla hep bir ağızdan kendi bestelerimi söylüyor olursam o zaman çok tanındığımı hissedeceğimi. Tek hedefim bu diyebilirim.

Çağrı Kaymak  Yeni Teklisi 'Sensiz de Severim Seni'yi Anlatıyor

Pandemi öncesi sahne alıyor muydun, sahne de nasıl bir repertuvar yer alıyordu?

-Evet alıyordum, repertuvarım daha çok 2000ler pop ve rock ağırlıklı oluyor şöyle söylesem daha anlaşılır olacaktır. Sahneme gelen 50 yaş ve üzeri insanlara ve 20 yaş altı insanlara hitap edecek repertuvarımda birçok şarkı var. Geniş bir repertuar diyebilirim.

Başarılı müzisyenler arasında yer alıyorsun. Bu nasıl bir duygu? İyi bir müzisyen. olmanın kriterleri neler sence?

-Öncelikle teşekkür ediyorum ama başarılı bir müzisyen olduğumu kendime söyleyemiyorum. Çünkü birçok eksiğimi kendim görüyorum ve bu eksikleri her geçen gün kapatıyorum. Ama benim için başarılı bir müzisyen olmanın kriterleri iyi bir müzikaliteye sahip olup bunu dinleyenlerin seveceği şekilde yorumlayıp sunmaktır.

Çağrı Kaymak  Yeni Teklisi 'Sensiz de Severim Seni'yi Anlatıyor

Yeni şarkında Murat Güneş ve Asil Gök gibi iki önemli isimle çalışıyorsun. Yeni şarkının hikayesi nedir?

-Öncelikle şunu söylemeden edemeyeceğim sözü ve müziği Murat Güneş aranjesi Asil Gök imzası taşıyan bir projede yer almak beni çok heyecanlandırıyor. Bu şarkımızın hikayesi şu an içinde bulunmuş olduğumuz ve artık bıkkınlık getiren bütün sorunlarımızı dile getiriyor diyebilirim.

Çağrı Kaymak  Yeni Teklisi 'Sensiz de Severim Seni'yi Anlatıyor

Sosyal medya ile aran nasıl, resmi hesaplarını kendin mi yönetiyorsun? Son olarak sana sosyal medyadan nasıl ulaşılabilir?

-Z kuşağı olmama rağmen sosyal medyaya yaşlı bir amca gibi bakıyorum hayatımın çoğu vaktini çalışmakla geçirdiğim için biraz uzak kaldım. Ama bu uzaklığı yavaş yavaş kapatmaya başladım. Sosyal medyada son zamanlarda daha iyiyim diyebilirim. Aktif olarak Instagram ve Twitter kullanıyorum Instagram'da "cagrikaymakk" Twitter'da "cagrikaymakkk" kullanıcı adıyla beni bulabilirsiniz.

Röportaj: Funda Alkan

03.05.2021
FACEBOOK
İNSTAGRAM